Všimli jste si, jak velký vliv mají doplňky na náš celkový vzhled? Kupříkladu zajímavé boty, třpytivá nebo barevná kabelka, také šperky umí divy, stejně jako precizně nalakované nehty nebo hodinky. A právě dámské hodinky budou předmětem našeho článku.

Kvalitní, a přitom cenově dostupné hodinky Festina můžete najít na hodinářském trhu ve více než 90 zemích světa na pěti kontinentech. Ročně tato značka prodá přibližně 50 000 000 kusů hodinek. Už to je skvělým ukazatelem, jak se jí daří, a jak moc ji lidé vyhledávají.

Festina rok co rok nabízí lidem nové projekty, ale také dokonale pečuje o zákazníky, což má jako celek výborný vliv na množství prodeje. Sídlo firmy najdete v Barceloně, technické zázemí pak ve Švýcarsku. Pobočky najdete ve Švýcarsku, Chile, Francii, Německu, u nás, také v Beneluxu, Itálii nebo třeba na Slovensku, ale i jinde.

Nevyrábí jen dámské, ale i pánské hodinky, které můžete vybírat v mnoha provedeních, a tak uspokojit přání muže, který je ležérně založen a chodí oblečen v kombinaci elegance i pohodlí, také mužů, kteří se denně pohybují ve velkém světě businessu, ale i mužů milujících techniku a zajímavé kusy hodinek. 

Populární Festina Automatic hodinky

K velmi oblíbeným patří např. řada Festina Automatic hodinky, která nabízí dostatek produktů, abyste vybrali mužům i ženám s jakýmkoli oblíbeným stylem. Velmi zajímavě vypadají např. pánské hodinky Diver Sapphire Automatic, které jsou zhotoveny ve stříbrném provedení nerezové oceli, ciferník je tmavě modrý s červeným detailem. Nechybí ukazatel data a vteřinová ručička.

Dámám udělá radost model Automatic Open Heart, který je zdoben třpytivými kamínky, nabízí k nahlédnutí automatický strojek, má zlaté detaily, temně modrý ciferník a řemínek tvoří kombinace stříbrné a zlaté barvy. Ideální pro ženy, které mají rády zlato i stříbro a zajímavý, netradiční design s puncem luxusu.

Vyberte si z bohaté nabídky na hodinkovna.cz. Budete jistě spokojeni.