Domů Sex a vztahy Pomozte svému partnerovi získat sebevědomí v posteli

Pomozte svému partnerovi získat sebevědomí v posteli

Pozorujete na svém protějšku, že už mu to v posteli nejde tak snadno jako dřív? Vidíte, jak se snaží, ale tělo ho prostě neposlouchá? Nebo dokonce sebral odvahu a přiznal se vám, že má problémy s erekcí? Podejte mu pomocnou ruku a vyřešte nelichotivý problém společně.

S erektilními dysfunkcemi se v průběhu života setká každý muž, nedělejte si tedy starosti, že by ten váš trpěl něčím neobvyklým. S přibývajícím věkem, ale i vlivem jiných potíží, mají pánové problémy dosáhnout erekce nebo ji udržet. Je to pro ně choulostivý problém, o kterém se jim špatně mluví. Přítelkyni/manželce se obvykle dobrovolně nepřiznají, brali by to jako svou porážku. Mužská ješitnost jim nedovolí ani jít s tím k lékaři. Místo toho se sami trápí a hledají různé rady na internetu.1

Jak jim můžete pomoci vy?

Nejdřív můžete vyzkoušet léčbu na vlastní pěst. Pořiďte si nějaké pěkné spodní prádlo a připravte mu neobvyklý sexuální zážitek. Přivítejte ho po příchodu z práce polonahá a dopřejte mu něco, co normálně neděláte. Třeba najednou zjistíte, že to půjde.

Kdyby tohle nepomohlo, zkuste na téma decentně zavést řeč. Pusťte se do toho opatrně, aby to nevypadalo, že pochybujete o jeho chloubě. Vysvětlete mu, že takové věci se stávají, takže se nemá za co stydět. Možná se budete divit, ale i tento rozhovor může pomoci. Obzvlášť když jsou na vině psychické potíže nebo neshody ve vztahu.

Navrhněte mu, že by mohl užívat nějaké prostředky, které by mu s erekcí pomáhaly. Podejte to tak, aby to nevypadalo, že vám už v posteli nestačí. Vysvětlete mu, že když si vezme pilulku, bude se opět moci cítit jako zamlada. Nebo se ho vůbec neptejte a pomoc mu rovnou sama objednejte. Šlápnout vedle v tomhle určitě nemůžete. Nejlepších účinků dosáhnete s generiky Viagry – přípravky, které obsahují stejnou účinnou látku jako Viagra, ale jsou levnější. Z tohoto hlediska by vás mohl zajímat Kamagra prodej. Kamagru ve formě pilulek či gelových sáčků objednáte anonymně online a doma ji budete mít už do dvou dnů.

Hlavně svému muži dejte najevo, že ho máte ráda a potíže s erekcí to rozhodně nezmění.

Musíte si přečíst