Domů Domácnost Pohádkový toaletní stolek se stane vaším královstvím

Pohádkový toaletní stolek se stane vaším královstvím

Toužíte mít doma místo, kde byste se bez výčitek mohla věnovat pouze sama sobě? Pro spoustu žen je to koupelna, nicméně rodina je pak nešťastná, když maminky a dcery ráno tuto místnost blokují. Zažíváte tyto potíže doma také? Pak si přejte toaletní stolek a bude vyřešeno.

Kam si doma ukládáte kosmetiku, šperky, hřebeny, parfémy a další každodenní nezbytnosti? Většina žen má část těchto potřeb v poličce či šuplíku v ložnici a zbytek v koupelně. Představte si ovšem, že byste vše mohla mít na jednom místě a především po ruce – v toaletním stolku.

Toaletní stolky pro princezny

V poslední době jsou v kurzu zejména vintage toaletní stolky v barokním slohu. Bývají jen jednoduše bílé či světle růžové, mají ladné linie, zdobení a zrcátka s ozdobnými rámy. Nejspíš se do nich zamilujete na první pohled, protože vypadají jako pro princeznu – samy se o tom přesvědčíte na www.toaletnistolky.cz. Na druhou stranu, jestliže se vám tento styl domů nehodí, je možné sehnat i moderněji pojaté stolky.

Podle čeho stolek vybírat?

Kromě vzhledu se zaměřte na funkčnost. Měl by mít zejména dostatek šuplíků a poliček pro všechny vaše nezbytnosti. Hodí se i velká pracovní deska, na niž lze položit nejčastěji používané vybavení.

Zrcadlo musí být v každém případě naklápěcí, abyste se viděla ze všech úhlů. Pokud jich má stolek rovnou více, je to jen dobře.

V každém případě budete potřebovat i stoličku či taburet, na nějž se ke stolku posadíte. Toaletní stolek je často prodávaný v sadě s taburetem, což je asi nejlepší varianta, protože budete mít vše pěkně sladěné. Vybírejte raději taburet s polstrováním.

Výrazný toaletní stolek se může stát dominantou místnosti, úplně změní celkový dojem. Volte proto pečlivě. Měl by být takový, abyste se u něj skutečně cítila jako princezna a ráda u něj trávila čas. Dost možná díky němu vaše krása vynikne v úplně novém světle.

Musíte si přečíst