Domů Volný čas Podzim na Karlštejně

Podzim na Karlštejně

Podzimní počasí přebralo vládu nad přírodou, dny se krátí a světla ubývá. Někteří lidé na to reagují špatnou náladou, podrážděností a ospalostí, jiní si právě oddychli, že velká vedra opadla a barvící se flóra přímo vybízí k procházkám a výletům do okolí.

Pokud patříte mezi skupinu, která se již neukládá k zimnímu spánku a umí se radovat i z pestrobarevného a padajícího listí, naplánujte si výlet tam, kde máte záruku, že podzim bude krásný za každého počasí. Hotel Karlštejn je zárukou, že člověka nezaskočí žádný déšť, slota nebo mlžný opar. V hotelovém komplexu, který je romanticky laděn a poskytuje maximum relaxu a soukromí, si přijde na své naprosto každý.

Jako šlechtici

Ubytování u hradu Karlštejn se nabízí v luxusních pokojích s historií, které oplývají těmi nejkrásnějšími výhledy do okolí. Užít si pobyt v pokoji Královny Elišky, znamená dopřát si luxusní péči pro tělo i ducha. Stejně dobře se bude host cítit v pokoji THE BEST ROOM HER & HIS, který je vyhledáván pro svou volně stojící vanu Villeroy & Boch, která je decentně zasazena přímo vedle postele. Zde se budete cítit jako králové a královny v každé situaci.

Hotelový komplex na břehu řeky Berounky, dříve sloužil jako mlýn. Od roku 1990 poskytuje ubytovací služby, ale na počátku nového tisíciletí byl kompletně zrekonstruován a přestavěn. Jeho genius loci je tak silný, že se dnes hosté na místo opakovaně vrací, jakoby tam zapustili své kořeny. Místo, které má ducha a historii, díky vstřícnému personálu a profesionálním službám nabízí zasloužilý odpočinek a péči plnou luxusu.

Císařské sídlo nesmíte minout

Během pobytu můžete zrealizovat výlet na hrad Karlštejn, který je považován za jednu z nejkrásnějších a nejhodnotnějších pamětihodností v Česku. Sídlil na něm český král a římský císař Karel IV. Hrad vešel ve známost tím, že na něj neměly přístup ženy. Alespoň jednou za život by ho měl navštívit každý Čech.

Pokud nechcete trávit podzimní měsíce doma za pecí, je nejvyšší čas zarezervovat pobyt. Romantické okolí hotelového objektu je totiž v podzimním období ze všech nejkrásnější.

Musíte si přečíst