Ostatní

Publikováno 15. Leden, 2013

0

Orientální epilace

Připomínat, že se dneska chloupky nenosí je asi zbytečné. Způsobů, jak zbavit tělo nežádoucího porostu je mnoho. Někteří nedají dopustit na klasické holení, ale vyzkoušet můžete i v našich končinách ne zcela známou orientální epilaci.

U nás ne moc rozšířená forma epilace pochází z arabských zemí. Provádí se pomocí čistě přírodní hmoty na bázi směsi ovoce. Často se používají datle, fíky, pomeranče a bylinky. Hmota, která vám může na první pohled připomínat spíše dětskou plastelínu, se namaže na část těla, kterou chcete zbavit chloupků. Hmota se přilepí na tělo a pak se pomalu sundavá a s ní mizí i chloupky, které se na hmotu přilepily. Pokožka po orientální epilaci zůstává krásně jemná a hladká.

Orientální epilaci můžete použít  na obličej, na nohy nebo na ruce, ale i na ostatní části těla. Pokud chcete skvělý výsledek, měli byste orientální epilaci zhruba jednou za měsíc opakovat. Nejlepší výsledky bývají dosaženy pravidelnou aplikací zhruba po půl roce.

Orientální epilace není u nás sice zcela běžná, ale její popularita roste a tuto službu nabízí kosmetické salóny v každém větším městě.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Štítky: , , , ,
Comments are closed.

Back to Top ↑