Domů Ostatní Orientální epilace

Orientální epilace
Připomínat, že se dneska chloupky nenosí je asi zbytečné. Způsobů, jak zbavit tělo nežádoucího porostu je mnoho. Někteří nedají dopustit na klasické holení, ale vyzkoušet můžete i v našich končinách ne zcela známou orientální epilaci.

U nás ne moc rozšířená forma epilace pochází z arabských zemí. Provádí se pomocí čistě přírodní hmoty na bázi směsi ovoce. Často se používají datle, fíky, pomeranče a bylinky. Hmota, která vám může na první pohled připomínat spíše dětskou plastelínu, se namaže na část těla, kterou chcete zbavit chloupků. Hmota se přilepí na tělo a pak se pomalu sundavá a s ní mizí i chloupky, které se na hmotu přilepily. Pokožka po orientální epilaci zůstává krásně jemná a hladká.

Orientální epilaci můžete použít  na obličej, na nohy nebo na ruce, ale i na ostatní části těla. Pokud chcete skvělý výsledek, měli byste orientální epilaci zhruba jednou za měsíc opakovat. Nejlepší výsledky bývají dosaženy pravidelnou aplikací zhruba po půl roce.

Orientální epilace není u nás sice zcela běžná, ale její popularita roste a tuto službu nabízí kosmetické salóny v každém větším městě.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu
Předchozí článekVybíráme vysavač
Další článekGelové nehty

Musíte si přečíst