Domů Krása a kosmetika Nový přístroj dorazil na trh, zvládne facelift, vrásky i konturaci postavy –...

Nový přístroj dorazil na trh, zvládne facelift, vrásky i konturaci postavy – najednou a neinvazivně

V nedávné době se na trhu objevil multifunkční přístroj Ultraformer III., který dokáže zatočit s více problémy vaší pokožky současně. Možnosti, které high-tech terapie nabízejí byly před pár lety nemyslitelné, dnes však můžou přinést dramatické výsledky například při liftingu pokožky i bez použití skalpelu.

Nová generace ultrazvuku

Ultrazvuk je bezpečně používán v lékařském oboru již více než 50 let. Procedura prováděná přístrojem Ultraformer III stimuluje tvorbu kolagenu tím, že poskytuje cílenou ultrazvukovou energii základní vrstvě kůže, která je obvykle ošetřována plastickým chirurgem, bez řezání nebo porušení povrchu kůže. Tato energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu, k němuž ošetření stimuluje kožní buňky, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření.

Žádné toxiny, ani jehly

Na rozdíl od laserů, rádio-frekvence, chirurgie a dalších technologií byla metoda SMAS Lifting prokázána na základě klinických studií jako bezpečná a účinná tím, že obchází povrch kůže a dodává náležité množství ultrazvukové energie a ideální teplotu do odpovídajících hloubek. Tato energie spouští pod kůží přirozenou reakci – nastartuje regenerační proces, který produkuje nová kolagenová vlákna, čímž dochází k vypnutí pleti.

Bez rekonvalescence a s přirozenými výsledky

Někteří pacienti vidí účinek hned po proceduře, ale skutečné výsledky se dostaví během následujících 2 až 3 měsíců, jelikož nový kolagen pozvedává a vypíná pokožku na krku, bradě, čele, ale i pokožku na hrudi. Procedura je nenáročná na čas, trvá přibližně 60 minut, takže výborně šetří čas, a pacienti se po ní nemusí nijak omezovat, protože rekonvalescence v zásadě neexistuje.

Zatímco SMAS Lifting nenahrazuje výsledky chirurgického faceliftu, je klinicky prokázáno, že je neinvazivní alternativou liftingu obličeje pro ty, kteří se vyhýbají plastické operaci a může být dokonce možností pro pacienty, kteří chtějí prodloužit účinky chirurgického faceliftu.

Všestrannost přístroje Ultraformer III

Ultraformer III je schopen ošetřit takřka jakoukoliv tělesnou partii od krku a dekoltu, přes paže, břicho a dolní část zad až po stehna a lýtka. Pokud vaše pokožka povadá v důsledku ztráty váhy či po těhotenství, nebo zaznamenáváte viditelné projevy stárnutí na svých rukou, kolenech nebo dekoltu, je tahle metoda to pravé i pro vás. Kromě těla je pomocí techniky Ultraformer III možné ošetřit také jakoukoliv obličejovou partii od čela, přes okolí očí a tváře až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku – možnosti jsou téměř neomezené! V současnosti naleznete tento přístroj v České republice pouze na klinice Mediestetik.

Musíte si přečíst