Na Praze 5 aktuálně vzniká nový bytový projekt. Jeho název zní Vilapark Klamovka a již nyní je jasné, že se bude jednat o velmi unikátní rezidenční projekt, který v sobě snoubí moderní bydlení s panoramatickým výhledem na hlavní město a blízkost bývalého zámeckého parku Klamovka. Co vše byste o tomto projektu měli vědět?

Snové bydlení na Praze 5 pro každého

Zajímáte-li se o nemovitosti a prodej bytů, neměl by vaší pozornosti rezidenční projekt Vilapark Klamovka rozhodně uniknout. Je-li vaším snem koupě nového bytu na Praze 5, právě v Klamovce můžete najít své vysněné bydlení. Budoucí byty budou rozděleny podle rozlohy na byty od 1+kk o rozloze 39,2 m2 až po mezonetové byty o dispozici 4+kk, které budou mít podlahovou plochu 130,2 m2až po penthousy 5+kk s rozlohou 207,3 m2.

Bydlení s výhledem versus bydlení v zeleni

Celý projekt je rozdělen na dvě části, přičemž se skládá z celkem osmi bytových domů, které jsou rozdělené na dva druhy. Bytové domy A leží na severní straně pozemku a nabízí nádherný panoramatický pohled na celou Prahu. Zatímco bytové domy B jsou umístěny na jižní straně pozemku a nabízí poklidnější bydlení v zeleni.

Financování nového bydlení z vlastních zdrojů či s pomocí hypotéky

Láká-li vás bydlení v některém z těchto domů, ale řešíte financování nového bydlení, můžete využít možnost hypotéky, kterou je možné sjednat a s jejíž pomocí můžete byt splácet ve třech jednotlivých splátkách.

Bydlení ve Vilaparku Klamovka je jedinečnou příležitostí, díky které můžete bydlet ve skvělé a klidné lokalitě, ale zároveň si užívat dechberoucího výhledu na město a blízkosti klidné přírody. Ze široké nabídky bytů si vybere každý a vybavení bytu si nový majitel vybere podle svého vkusu.