Domů Móda Oblečení Nepotřebujeme novou pračku, protože nebudeme prát

Nepotřebujeme novou pračku, protože nebudeme prát
Mnoho žen si stěžuje, že jsou muži a děti pořád špinaví a ony musí neustále prát. Bohužel, je pravdou, že člověk se hned někde ušpiní a ani neví jak, ale co se s tím dá dělat? Blahopřejte vědě, protože vás vysvobodí od praní!

Jsme stále špinaví

Znáte to, když si ráno vezmete ze skříně úplně čisté oblečení a jdete do práce či na nákup. Vždy se může něco stát. Často stačí jen šálek kávy a hned je flek na kalhotách, také když máte nějakou dobrou svačinu, může se stát, že půjde na vašem oblečení poznat, co jste dnes měli nachystáno. Anebo se vám při cestě do práce stane něco s autem a bude třeba se podívat pod kapotu. Prostě zašpinit se je opravdu jednoduché a u mnohých je to na denním pořádku, Dá se s tím bojovat? Mnoho žen kupují různé ubrousky anebo náhradní oblečení, abychom se mohli všichni převléct, ale ani to není žádná výhra.

Pračka je jen na ozdobu

Pravdou je, že možná přijde doba, kdy vám bude pračka v koupelně stát jen tak na ozdobu, protože vědci přišli se speciálním materiálem, který se nemusí prát. Možná se vám to zdá naprosto absurdní, avšak je tomu tak. Jedná se o materiál, který ve svém složení mimo jiné obsahuje i stříbro, respektive jen vlákna stříbra, takže na první pohled nebude nic znát. Ovšem stříbro má jedinečné vlastnosti, protože na sebe neváže cizí pachy a navíc dokáže dokonale odvádět nečistoty. To znamená, že pokud se třeba polijete kávou, tak káva pěkně steče dolů a na kalhotách nezůstane ani skvrna a ani nebudete nic cítit.

Chci celý šatník

Pravdou je, že zatím se prodávají zejména džíny, avšak už existují i další kousky vašeho šatníku. Ještě není známo, zda se bude z tohoto materiálů vyrábět opravdu veškeré prádlo. Ale pokud potřebujete oblečení do práce, které se nemusí prát, tak byste to asi nějako poskládali, protože na trhu jsou kalhoty i trička a dámy se mohou ozdobit i šátky z tohoto materiálu.

To bude ale drahý šatník

První, co člověka napadne, když zjistí, že džíny či tričko obsahují i stříbrná vlákna, tak že si tento kousek oblečení nebude moci dovolit. Popravdě to sice není úplně nejlevnější, protože koupíte stejné kousky za nižší ceny. Avšak na to, že se jedná o materiál, který se nemusí prát, to není nic hrozného. Cena se pohybuje od sedmi stovek až do třech tisíců, záleží na tom, jaký kousek potřebujete. Každopádně myslete na to, že sice koupíte dražší oblečení, ale na druhou stranu ušetříte vodu a elektřinu, protože nemusíte pouštět pračku.

 

Oblečení, které se nemusí prát je snem téměř každé ženy. A nyní takové existuje. Tak co láká vás mít v šatníku džíny anebo tričko, které nikdy nebude špinavé ani zapáchající?
Musíte si přečíst