Domů Móda Oblečení Nenechte své oblečení mluvit za vás!

Nenechte své oblečení mluvit za vás!
Je spousta žen, které se oblékají podle nálady, což se dá jen velice těžce ovlivnit. Avšak nejhorší je například situace po rozchodu, neboť to každý pozná, že zažíváte něco tragického. A bohužel to má každá žena podobné a oblečením vyjadřuje mnohdy i to, co nechce, tak pozor na to.

Rozchod, s kterým se nemůžete vyrovnat

Pokud jste zažila opravdu nepěkný rozchod, tak vás to jistě poznamená v negativním slova smyslu. Většina žen toto období opravdu vysloveně probrečí a nemají moc zájem o okolí. A bohužel to se projevuje i na jejich módě. Často si ženy po těžkém rozchodu vybírají nudné a nevyvážené kombinace. Mnohdy jsou to vytahané svetry ještě z dob babiček a to v nevýrazných barvách. V tomto období se ženy módou nejvíce podobají těm šedým myškám, které by se raději schovaly někde do kouta.

Období vzdoru

Hned potom, co se s rozchodem smíříte, se vaše móda změní. Bohužel často to opět není zrovna šťastná kombinace, protože mnoho žen chtějí svému expříteli ukázat, o co přišli. Takže často vycházejí ven s velkými výstřihy, s krátkými sukněmi a podobně, aby vystavili své přednosti, což na některé působí až vulgárně, což rozhodně není to, co jste chtěla svých vzhledem říct.

Muž, který za to nestojí

Je to opravdu těžké, ale móda by neměla vyjadřovat váš rozchod. Sami vidíte, že stejně tím nedokážete to, co chcete, ale naopak ze sebe zbytečně uděláte něco, na co se lidé často dívají přes prsty. Nejlepší je, co nejrychleji se z dané situace dostat, protože jinak dostane váš šatník pořádně zabrat. Bohužel je to těžké, ale může vám pomoci nějaká dobrá kamarádka či rodinný příslušník. Rozhodně se v tom zbytečně neponořujte, protože to má jen negativní vlivy.

Šatník se mění, ale podle módy

Myslete na tom, že šatník nesmíte měnit dle vaší nálady či pocitů, když i to mnohdy s módou souvisí, ale pokud jsou to pocity z rozchodu, tak těmi se rozhodně neřiďte. V sobě můžete ukrývat cokoliv, ale nikdo zvenčí by to na vás neměl poznat. Ukažte světu, že jste jiná než ostatní, že jste hrdá a sebevědomá. Ačkoliv se to nezdá, tak vhodné oblečení může lidi okolo přesvědčit a vám to pomoc lépe se vypořádat s tím, co se děje uvnitř.

Měníme k lepšímu

Je spoustu žen, které žili s mužem, kde vystupovaly jako ty správné domácí puťky, které módě vůbec nepodléhají a nezajímají se o ni. Avšak když přišel rozchod, tak se najednou vše změnilo, ženy přehodnotily své priority a na místo o teplou večeři se začaly starat o svůj vzhled a šatník změnily na moderní svět. Takovýto přístup je rozhodně správný, protože se začnete soustředit na něco jiného a budete se lépe vypořádat s nešvary života. Je to taková dobrá psychologie.

 

Oblečení o vás mnoho prozradí, tak pozor na to, co si na sebe oblékáte. Nenechte své oblečení vypovídat o záporných náladách či pocitech, protože to vás položí
Musíte si přečíst