Domů Móda Péče o tělo Několik tipů, jak si pomoci k mladšímu vzhledu

Několik tipů, jak si pomoci k mladšímu vzhledu
Kdo z nás by nechtěl vypadat mladší, než ve skutečnosti je? U žen je to obzvláště důležitý fakt a proto jsou schopné, pro svůj vzhled udělat maximum.

Nejde jen o líčení, ale také o vlasy a o to, co si vezmeme na sebe. Sice elixír na mládí neexistuje, ale i tak můžete vypadat o dost mladší, když budete chtít.

Jak na to?

Určitě si nebarvěte vlasy extrémně výraznými barvami, ale vsaďte na přirozenost. Zapomeňte na násilné barvy. Těmi byste si jen ublížila. Pokud se u vás objevují šediny, pak si vyhněte příliš tmavým barvám, protože z těch šediny budou okamžitě vidět v odrostech a to přeci nechcete. Aby byly vlasy stále lesklé a hezké, tak jim dejte dostatek vitamínů a látek, které potřebují. Dopřejte si vlasové kůry a masky.

Co se týká make-upu, tak volte přípravky, které více kryjí a dokonale zahladí nedokonalosti. Používejte přípravky na zralou pleť a nezapomínejte na séra, která fungují na pleť jako žehlička. Maskujte, kryjte a ličte se.  Určitě mějte po ruce kromě make-upu a pudru, také korektor. Ten dokáže nemalé zázraky.

Samozřejmě, že vaše postava v určitém věku ochabuje a je třeba na ní pracovat, pokud chcete vypadat dobře. Proto cvičte a věnujte se sama sobě, aby vám bylo co závidět. Pomožte si různými vychytávkami jako je push up podprsenka, stahovací kalhotky a podobně. Pečujte o své tělo i jinak, choďte na depilaci, masáže a nezanedbávejte se.

Oblékejte se podle módy, avšak úměrně svému věku. K tomu abyste vypadala mladší a oblékala se dobře, musíte umět módu dobře kombinovat. Nastudujte si detaily a podle nich se řiďte. Buďte plná elánu a energie, nestěžujte si na bolest kloubů a zad, i když vás to možná trápí. Svému okolí to ale nedejte znát.

Co se týká make-upu, tak musíte umět svůj vzhled podřídit svému věku. Rozhodně je třeba vědět, co si ve svém věku můžete a pak naopak nemůžete dovolit. Pokud znáte nějakou celebritu, která je stejně stará jako vy a vypadá dobře, tak se inspirujte jejím vzhledem.
Musíte si přečíst