Domů Sex a vztahy Nejlepší předehra

Nejlepší předehra
Předehra je v sexu největší spouštěč vášně. Někdy je lepší než orgasmus, který má samozřejmě taky co do sebe, ale při předehře jde vlastně o to nabudit smysly. Ženy i muže. Muž je sice vzrušený rychle, ale taky se rád podívá jak se mu žena rozteče v objetí a jak se celá chvěje tou jeho něžností.

Předehra nejvíc ukáže, o co muži jde. Muž by měl přednostně uspokojit svou partnerku. Dělat jí to, co jemu se líbí i kdyby měla předehra trvat tři hodiny.

Někdy je samozřejmě lepší si nechat ze sebe ztrhat oblečení a na nic nečekat, ale někdy je potřeba i zpomalit. Každý muž rád obdivuje ženino tělo, i když si to ona nemyslí. V počátcích vztahu jsou i partneři trochu nesví. Mají obavy, že se tomu druhému nebudou líbit a tak, ale každý rád objeví něco nového a něco se přiučí. Je důležité vědět jak by měla vypadat kvalitní a smysluplná předehra.

Společná sprcha nebo koupel

Tam to všechno může začít. Vzájemně si společně pomáhejte. Omyjte partnerovi vlasy nebo mu rozetřete sprchový gel po těle, nechte, aby on to samé udělal vám. Nevynechejte jediný detail. Dělejte všechno pro to, aby mu to bylo příjemné. Pokud vám nabídne, že byste mu mohla pomoct s holením, tak mu tu pomoc poskytněte. Je to sice maličkost, ale tím že vám svěří do ruky jeho nástroj a žiletku, to znamená, že vám věří.

Svádějte ho od rána do večera

Ráno člověk spěchá do školy nebo do práce a nemá třeba takový ten elán a na sex nemá moc pomyšlení. Nevadí, ale co pro to můžete udělat, aby celý den myslel jen na to, jak se na vás večer vrhne. Oblékejte se tak, aby to viděl nebo dělejte, že hledáte oblečení po místnosti a choďte při tom jen ve spodním prádle, během dne mu napište nějakou milou sms a až se vrátíte domů, opět tam chvíli choďte jen ve spodním prádle, jako že hledáte oblečení. Když s ním budete mluvit, hlaďte se lehce po šíji a nebojte si vzít výstřih. Řekněte mu, jak moc vám chyběl a jak jste na něho myslela celý den. Večer když bude koukat na televizi (ne když bude sledovat fotbal, to by bylo zlé), tak si na něho sedněte jen v tričku a kalhotkách. Pohlaďte ho a uvidíte, že se neudrží.

Nestyďte se

Ukažte mu to, co se vám na vašem těle nejvíc zdá hezké. Řekněte mu, co se vám líbí, co by mohl dělat více a častěji. Naveďte si jeho ruku tam, kde ji chcete zrovna nejvíc. Splňte mu nějaké jeho přání a zeptejte se ho, co by se mu líbilo.

Nečekejte na to, co udělá. Bude jen rád, když mu povíte, co byste ráda. Nešetřete polibky po všech jeho částech těla, dotýkejte se ho a vlasy si spusťte na jeho hruď. Kamkoliv mu sáhnete, vždy to pro něho bude příjemné. Nechte se od něho líbat a hladit po celém těle. Každý muž to umí.

Žádný spěch

Spoustu lidí si sex moc neužije, protože se ničím nezdržují. Předehru nejde uspěchat, protože, když je kvalitní, je kvalitní i vyvrcholení. Předehra udělá se vztahem divy. Partneři se navzájem obdivují a ukazují tomu druhému, jak mu jsou oddaní celým tělem. Oba dva to nažhaví a oba se cítí spokojeně. Muž poskytne rád své partnerce tu slast a udělá pro ni, to co si ona přeje a bude ji uspokojovat klidně celou noc.
Musíte si přečíst