Domů Domácnost Na stěny už dávno nepatří jenom obrazy. Hitem jsou 3D samolepky na...

Na stěny už dávno nepatří jenom obrazy. Hitem jsou 3D samolepky na zeď
Vymalovali jste a vaše zdi zejí prázdnotou? Řešením nejsou jenom obrazy. Stále častěji se využívá 3D efekt samolepek na zeď. A rozhodně nepatří jenom do dětského pokojíku. I když právě zde se s nimi setkáme nejčastěji.

I stěny v interiéru podléhají módě

Trendem již bylo zdobení válečkem, barevné stěny, tapety, obklady, bílení, nyní se hodně sází na zajímavé dekory či třeba na zeď připomínající strukturu a barvu betonu. Zeď bez vzorů si však žádá ještě něco navíc. Pokud nepatříte mezi „papírové“ knihomoly, kteří každý kousíček zdi osadí poličkou na knížky, tak bojujete s tím, čím oživit prázdnou stěnu.

Prázdné stěny na dominantních místech, jako je prostor v ložnici nad postelí, v obývacím pokoji nad sedací soupravou, ale i v dětských pokojících, si žádají efektně oživit. Obrazy jsou sice řešení, ale ne jediné. Pojďte si zkusit vybrat 3D samolepky na zeďInstalují se snadno a do interiéru vnesou velice zajímavou atmosféru.

Nejčastěji se 3D samolepky instalují na zdi dětských pokojíků

Děti 3D samolepky na zdích milují. Přináší do pokojíků dobrodružství, které mohou zažívat se svými oblíbenými hrdiny, nejčastěji z různých animovaných pohádek a seriálů: Medvídek Pú, Myšák Mickey a myška Minie, Mimoni, hrdinové z Madagaskaru, Tlapková patrola, Peppa Pig, Máša a medvěd, Požárník Sam, Bing a mnoho dalších.

Luxusní 3D samolepky na zeď

Pro obývací pokoje, jídelny či ložnice se pak hodí 3D samolepky na zeď s motivy architektury, zvířat, krajiny, vesmíru, aut, lodí a oblíbeným je i podvodní svět. Právě na něm je vidět, jak dokonalou atmosféru dovede 3D samolepka na zdi vytvořit. Na zdi vzniká efekt, jako byste měli do zdi vybouranou díru a v ní vsazeno akvárium s akvarijními rybičkami. Podobně efektně působí i krajina. Máte pocit, že se místo na zeď koukáte ven z okna do krajiny. Milovníci zvířat snadno najdou motivy z divoké přírody, ale i s domácími mazlíky. Zvířata si dají na zeď rádi i teenageři.

Garáže tak trochu jinak

Zatímco ještě před pár lety dominovaly garážím, království mužů, kalendáře s krásnými holkami, dnes tady najdete na zdi auta. 3D samolepky vypadají perfektně, nejsou drahé, navíc, kdo by litoval zainvestovat pár korun do vyzdobení svého království?

3D nálepky na zakázku

3D samolepky na zeď najdete v nabídce e-shopu Vesardi.cz. Vždy se jedná o zakázkovou výrobu, takže je zapotřebí počítat s dodáním do 7 až 14 dnů. Nálepky mají vysokou kvalitu, jsou odolné poškození i ušpinění a velice rychle pozvednou styl našeho bydlení bez větších investic.

Samolepky jsou bez bílých okrajů, takže se dají nalepit i na barevné zdi, kde jim to rovněž sluší. Vyrobeny jsou z lesklých samolepicích fólií, které dobře drží na zdi. Fólie je odolná a dá se použít dokonce nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

Kromě nalepení na zeď se hodí i na dveře, sklo a jakýkoliv jiný hladký povrch. Na vyžádání lze vyrobit i matnou samolepku, či zrcadlově obrácenou pro využití na sklo.
Musíte si přečíst