Domů Volný čas Myslete na Vánoce i na děti z dětského domova

Myslete na Vánoce i na děti z dětského domova
Nakupujete dárečky svým dětem a chcete jim udělat velkou radost, to je samozřejmé, ale pamatujte i na to, že jsou tu děti, které své rodiče sice mají, ale nejsou s nimi a to ať už z důvodu, že o ně rodiče nemají zájem, nebo je nemohou mít z jakéhokoliv jiného důvodu. Tito děti jsou odkázané na to, že jim dají dárky, pro ně cizí lidé. Myslete na tyto děti i vy. Vězte, že tyto děti jsou vděčné za vše. Lásku, po které touží, jim ale nenahradíme ničím. Věnujte i maličkost. Budete žít s pocitem, že jste udělali dobrý skutek a to by vás přeci mělo těšit. Dělat radost dětem, které nemají rodiče, je přeci tak krásné.

Pocit, že jste udělali radost dítěti, je k nezaplacení. U vánočního stromku splněných přání čeká letos 1 083 dětí. Internetový projekt dejme dětem dárek k Ježíšku, je tu pro děti ze 31 dětských domovů. Malé děti z dětských domovů si přejí stavebnice, kola, panenky a ti starší pak touží po elektronice. Sice jsou dětské domovy na tom celkem finančně dobře, ale aby splnily všechna dětská přání, tak na to bohužel peníze nemají a proto prosí o pomoc veřejnost. Těm, kdo darují dárek, patří velké díky. Děti dostávají kapesné, které činí 300 Kč měsíčně, z něj si ale elektroniku, ani jiné větší dárky nepořídí, ale jsou závislé na tom, co jim dají ostatní.

Pokud se rozhodnete dát dětem z dětského domova dárek, tak tak můžete učinit na adrese www.stromsplnenychprani.cz. Darujte i vy radost a obdarujte děti, které jsou závislé na cizí pomoci. Udělejte je šťastnými.  Na internetových stránkách stromu splněných přání, bude uvedeno jméno každého dárce i s částkou, kterou věnoval. Darovat dárek se však dá anonymně. Záleží na tom, jaké jsou vaše požadavky. Splňte dětem jejich sen. Zahrajte si na Ježíška. Vykouzlíte jim úsměv na tváři.
Musíte si přečíst