Domů Domácnost Interiéry Můj nový rodinný dům

Můj nový rodinný dům
I vy uvažujete nad stavbou nového rodinného domu? V současnosti nastává velký „boom“, kdy se mnohé rodiny stěhují z bytů do rodinných domů. Tuto situaci využívají i mnohé obce, a proto připravují projekty výstavby rodinných domů v různých částech obce.
Společnost Promiprojekt je firma, která nabízí kompletní výstavu rodinného domu, podle vašich představ, a to za velmi výhodné ceny. Nabízíme na výběr široký sortiment typizovaných domů, a po následné dohodě umíme vyhovět i netradičním přáním zákazníků. Jedná se o domy, které využívají nejmodernější technologie a jsou zárukou maximální spokojenosti a komfortu.

Do našich projektů dokážeme zajistit kvalitní krbová kamna, které v současnosti zažívají opětovný návrat k tradičnímu a velmi oblíbenému způsobu vytápění domů. Samozřejmostí je i zajištění plynového vytápění, jako alternativy klasického kachlová způsobu vytápění, a to prostřednictvím tepelného čerpadla vzduch – voda. Tyto typy čerpadel jsou využívány hlavně pro svůj poměr ceny a kvality. Jelikož automatický elektromotor se přepíná při nižších teplotách, a tak je zajištěna stálá tepelná pohoda, která je potřebná během celé topné sezóny. V závislosti na přání zákazníků vědí zajistit různé druhy dřevěných i plastových oken.
Do nového domku si stylový nábytek můžete zakoupit přes katalognabytku.sk kde jsou ceny skutečně velmi nízké, stačí si jen vybrat ze široké nabídky to co potřebujete
Musíte si přečíst