Interiéry no image

Publikováno 1. Březen, 2013

0

Můj nový rodinný dům

I vy uvažujete nad stavbou nového rodinného domu? V současnosti nastává velký “boom”, kdy se mnohé rodiny stěhují z bytů do rodinných domů. Tuto situaci využívají i mnohé obce, a proto připravují projekty výstavby rodinných domů v různých částech obce.
Společnost Promiprojekt je firma, která nabízí kompletní výstavu rodinného domu, podle vašich představ, a to za velmi výhodné ceny. Nabízíme na výběr široký sortiment typizovaných domů, a po následné dohodě umíme vyhovět i netradičním přáním zákazníků. Jedná se o domy, které využívají nejmodernější technologie a jsou zárukou maximální spokojenosti a komfortu.

Do našich projektů dokážeme zajistit kvalitní krbová kamna, které v současnosti zažívají opětovný návrat k tradičnímu a velmi oblíbenému způsobu vytápění domů. Samozřejmostí je i zajištění plynového vytápění, jako alternativy klasického kachlová způsobu vytápění, a to prostřednictvím tepelného čerpadla vzduch – voda. Tyto typy čerpadel jsou využívány hlavně pro svůj poměr ceny a kvality. Jelikož automatický elektromotor se přepíná při nižších teplotách, a tak je zajištěna stálá tepelná pohoda, která je potřebná během celé topné sezóny. V závislosti na přání zákazníků vědí zajistit různé druhy dřevěných i plastových oken.
Do nového domku si stylový nábytek můžete zakoupit přes katalognabytku.sk kde jsou ceny skutečně velmi nízké, stačí si jen vybrat ze široké nabídky to co potřebujete

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Můj nový rodinný dům, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Comments are closed.

Back to Top ↑