Domů Móda Módní novinky

Módní novinky
Pánské oblečení Ralph Lauren. Jen málo komu se vybaví, o co vlastně jde a odkud tato značka pochází. Moderní doba nás přímo masíruje stále stejnou nabídkou, kde o inovační změny je velká nouze. Jako by trhu vládli nějací dinosauři, kteří nechtějí, aby se mluvilo o jiných značkách. Díky dnešní virtuální době a neustálém toku informací se však můžete setkat s nabídkou, která nemá v České republice obdoby. Přesně tak působí i značka Ralph Lauren. Návrháři z této společnosti sázejí na přirozený a poklidný design klasického Američana z východního pobřeží. Zakladatel Ralph Lauren je původem z Běloruska, který se v Americe doslova nelezl a nechal vzniknout dnes již zavedenou značku plnou překvapení a solidních střihů. Po právu se řadí mezi jedny z nejlepších návrhářů vůbec. Stejně jako Calvin Klein či Tommy Hilfiger vyrostl v chudé čtvrti a jen díky svému úsilí se dostal do světové elity.
Každý outfit dotvářejí vhodně zvolené doplňky. Jde o sounáležitosti, které mají pozitivní vliv na celý oděv a umí jej vyzdvihnout, nebo pohřbít. Právě z těchto důvodů vám musíme doporučit doplňky Guess, které maximalizují zaručený úspěch při jakékoliv příležitosti. Chtějte za své peníze jen to nejlepší a nakupujte z oblasti, která je prověřená samotnými zákazníky. Vybírejte ze širokého spektra náušnic, hodinek, náramků, pásků a dalších maličkostí.
Když už se bavíme o opravdové kvalitě, tak ve svém výčtu nesmíme zapomenout na ikonu všech ikon. Módní značka Replay, která je známa především výrobou prvo jakostních a zároveň pohodlných jeansů. Firma svou éru započala v letech 1978 pod aktovkou Claudia Buziola a budí respekt i v současnosti. Replay je odrazem moderní doby a udává tempo, kterým se následně vydávají i ostatní. Značka Replay se prodává po celém světě a je ukázkovým příkladem dobře nastartovaného podnikatelského záměru.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu
Musíte si přečíst