Domů Ostatní Manžel žárlí na moji kariéru

Manžel žárlí na moji kariéru
Není vždy pravidlem, že muž domů přináší víc peněz, než jeho žena. Naopak to bývá také, ale není to až tak časté. Pokud ale žena je v práci úspěšnější než muž, pak to doma může být problém. Muž na vás může žárlit a dělat vám problémy, protože pro něj bude nepřijatelné to, že jste v práci vy ta úspěšnější a bude se cítit méně cenně. Bude si připadat tak, že ho ke svému životu nepotřebujete a že je tu vlastně naprosto zbytečný a možná se poohlédne po jiné ženě, která není víc jak on. Podívejte se například na úspěšné zpěvačky, jako je například Lucie Bílá, nebo jako byla Iveta Bartošová.

Muži je neustále opouštěli, protože neunesli to, že jejich ženy jsou ty slavnější a úspěšnější a vydělávají víc peněz, než oni sami. Jak se z tohoto dostat? Jak si udržet muže a dokázat mu, že pro vás rozhodně není zbytečný, ale že jej prostě ke svému životu potřebujete?

Pokud je on ten, kdo vydělává méně, pak se jej snažte vtáhnout do jeho role jinak. Dávejte mu úkoly, o kterých víte, že je zvládne a po jejich dokončení, si bude připadat jako ten, kdo to zvládl a své ženě tím udělal radost. Pokud je třeba manuálně zručný, chtějte po něm doma co nejvíce, na čem vám bude moci dokázat, že sice nevydělává tolik, ale zas je dobrý v jiných věcech.

Musíte mu dokázat, že o něj máte zájem i přesto, že peníze domů nosíte vy. Určitě má nějaké klady, za které jej vyzdvihujte. Budete to těžké pro vás oba, protože i vy si budete připadat silnější v kramflecích a bude to na vás znát.

Pokud ale svého muže milujete, nenechte se penězi a kariérou ovlivnit. Pokud toužíte po někom, kdo je postavený stejně, pak hledejte v jiných vodách, než v těch, ve kterých jste hledala doposud. Být úspěšnější je sice příjemné, ale partnerský život vám to může velmi znepříjemnit. Musíte se s tím sama nějak vyrovnat.
Musíte si přečíst