Domů Ostatní Levné elektronické cigarety

Levné elektronické cigarety
Věděli jste, že skoncovat se zdraví ničícím kouřením je snadné? Nyní nemáme na mysli žádné „teleshoppingové“ náhražky v podobě nikotinových náplastí či žvýkaček, nýbrž zcela kvalitní náhradu – elektronickou cigaretu. Dnes se s ní setkáváme již běžně, ovšem ještě několik měsíců o ní nebylo ani vidu ani slechu, a přesto se nejedná o žádnou novinku. Čím to, že se z elektronické cigarety stala taková hvězda? Trendem se pozvolna stává zdravý životní styl, do kterého kouření jednoznačně nepatří. Tedy, abychom byli přesnější – kouření obyčejných nikotinových cigaret zde nepatří. Ty elektronické totiž vašemu zdraví nijak neškodí a co víc, jsou levné! A navíc,k elektronické cigarety za měsíc ušetří až 75% ve srovnání s běžnými cigaretami.

Ty nejlevnější, nejkvalitnější a nejstylovější elektronické cigarety máte možnost získat u všech firem zabývajících se prodejem těchto produktů, jak vám jejich reklamní kampaně jistě tvrdí. No, na základě naší (a jistě i vaší) vlastní zkušenosti nám jistě dáte za pravdu, že ne vždy své slovo dodrží. My vám neslibujeme hory doly, když víme, že své slovo nedokážeme dodržet. Nabízíme elektronické cigarety i s množstvím liguidů a certifikovaných náhradních dílů (cartomizéry, echomizéry, atomizéry, baterie i nabíječky) za ceny nižší než u většiny konkurence, navíc se můžeme chlubit špičkovým zákaznickým servisem a rychlostí dodávky. Navíc se vám dostane u každého produktu dostatečného popisu – nebudete tedy kupovat zajíce v pytli. Navštivte internetové stránky www.kingsmoking.cz, a už nebudete chtít nakupovat tyto potřeby moderního kuřáka nikde jinde. Pro věrné zákazníky navíc máme slevový systém.
Takzvané liquidy či e-liquidy, jsou kapaliny, kterými naplňujete cartridge nebo cartomizéry vašich elektronických cigaret. Vybrat si můžete podle intenzity i podle příchutě, jejichž škála je tak pestrá, že přesahuje až hranice vaší fantazie. Pokud jste však spíše konzervativní, a rádi byste v ústech cítili pouze tu pravou cigaretovou chuť, avšak přesto si dopřávali zdravějším způsobem, existují náplně do elektronické cigarety pro vás – čistě tabákové. Firma King Smoking zkrátka myslí na všechny.
Předchozí článekDekorace pro každý dům
Další článekZoznamka cez internet

Musíte si přečíst