Domů Móda Ledvinka místo kabelky? Proč ne. Kabelku ale nepřeválcuje

Ledvinka místo kabelky? Proč ne. Kabelku ale nepřeválcuje

Kabelka je věrným doplňkem. Dokáže podtrhnout každý outfit a pokud zvolíte správný model, snadno se stane i jeho středobodem. A které kabelky pofrčí tento podzim?

Návrháři mají jasno. Současnému podzimu budou vládnout retro barvy a ledvinky. Na přehlídkových molech klasické kabelky předávají štafetu ledvinkám, které si většina z nás pamatuje z devadesátých let, kdy se nosily k tehdy věhlasným šusťákovým soupravám. A letos se – samozřejmě náležitě inovované a designově upravené – s velkou pompou vracejí. Doporučujeme například ledvinku Desigual, jíž seženete třeba na e-shopu different.cz.

Ledvinka versus kabelka

Z přehlídkových mol ale zpět do reálného života, ve kterém ledvinka klasickou kabelku přeci jen nemá šanci převálcovat. Kabelka je zkrátka stále kabelka, tedy módní doplňek, který bude mít v ženských šatnících své místo nezávisle na trendech. A na jaké značky se letošní podzim zaměřit?

Kabelky Desigual

Vaší pozornosti by rozhodně neměli ujít ani další modely již zmíněné věhlasné značky (Desigual), která se vyznačuje výraznými vzory, jež upoutají doslova na první pohled. Lví podíl na tom má především kombinace černé kůže a pestrých květinových vzorů, které se pro značku staly jakýmsi rukopisem. Značka se přitom již dávno nezaměřuje jen na kabelky jako takové, byť dámské kabelky Desigual jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co současný trh s doplňky nabízí, ale ve svém portfoliu má i sportovní tašky, vaky a batohy, čímž jistě vytrhla trn z paty mnoha nácitletým školačkám, které i při cestě do školy chtějí být cool.

Kabelky Calvin Klein

Zcela z jiného soudku jsou dámské kabelky Calvin Klein. Elegantní a nadčasové, vhodné jak k šatům, sukním, tak i kalhotovému kostýmku. Našimi favority jsou jednoznačně starorůžové kožené kabelky. Věříme, že hitem letošního podzimu se stane kožená crossbody kabelka City Leather Small Fla. Je malá, ale bez problémů pojme všechny nezbytnosti, jakými jsou peněženka, rtěnka, klíče i mobilní telefon. Nejenom pro procházky městem přímo ideální.

Kabelky Tommy Hilfiger

Osvědčenou klasikou jsou i dámské kabelky Tommy Hilfiger. Jeho sportovně elegantní styl si nachází příznivkyně ve všech věkových kategoriích. Naší volbou tentokrát je univerzální Tommy Hilfiger černý kožený batoh, který si bez problémů můžete vzít, jak k ryze sportovními, tak i elegantnímu outfitu.

Kabelky Anekke

Přímo kouzelné a ve srovnání s výše zmíněnými značkami naprosto jiné jsou dámské kabelky Anekke, jejichž ústředním motivem je roztomilá a zasněná panenka se zavřenýma očima, jež kabelce, ale i taškám a vakům dodává jedinečný punc originality. Sháníte-li originální dárek pro dcerku či vnučku, kabelka Anekke určitě bude správnou volbou.

 

Musíte si přečíst