Domů Domácnost Látková roleta ochrání před sluncem i zvědavci

Látková roleta ochrání před sluncem i zvědavci
Zejména v posledních letech se ve stavebnictví projevuje nový trend a to jsou velká okna. Velké prosklené plochy zcela jistě zvětší prostor a  bytu či domu dodají vzdušnost. Ovšem jsou chvíle, kdy je potřeba okna zastínit, ať už před horkými slunečními paprsky nebo před nežádoucími pohledy zvědavých sousedů.

Způsobů, jak si zajistit doma či v kanceláři příjmené klima a soukromí, je několik.  Někdo dá přednost klasickým závěsům, jiný žaluziím nebo venkovním roletám. Zastíňovací prvky byste vždy měli vybírat nejen s ohledem na jejich funkčnost, ale je důležité nezapomínat také na to, že závěsy, rolety i žaluzie jsou také dekoračním prvkem, který může interiér domu podtrhnout. Majitele moderních domů a bytů by pak jistě neměli bez povšimnutí minout látkové rolety Twintex.

Krásu, eleganci, univerzálost a netradiční způsob zastínění a moderní technologické řešení, to vše pojí látkové rolety Twintex v jedno. Twintex je moderní roleta, u které je látka rozdělena na plné a transparentní pruhy. Jednoduchým ovládacím systémem je látka protažena tak, že je složena středem přes sebe. Při rolování se pravidelně střídají průhledné a plné pruhy, čímž vzniká netradiční efekt stínění.

Látkové rolety Twintex vám možná za oknem budou připomínat žaluzie. Oproti klasickým žaluziím mají však mnoho výhod. V první řadě je to snadná manipulaci, protože látkovou roletu prostě jen vytáhnete nebo naopak stáhnete do potřebné výšky. Druhou výhodou je snadná údržba. Každý, kdo má doma žaluzie ví, že jejich čištění může být někdy opravdu titěrná práce. To vám u látkových rolet Twintex nehrozí.

Twintex můžete mít ve třech variantách, bez kazety, s půlkazetou a nebo kazetou čtvercového průřezu. Velikou výhodou těchto rolet jsou také kvalitní látky použité při výrobě, moderní technologické postupy a technické zázemí firmy, která látkové rolety Twintex dodává.

Výrobou a prodejem látkových rolet Twintex se zabývá firma Bematech a na internetových stránkách firmy najdete velmi inspirativní fotogalerii interiérů, ve kterých byly látkové rolety Twintex použity. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, že Twintex působí čistým a moderním dojmem a dodá šmrnc každému prostoru.

Podrobnější informace o látkových roletách Twintex na stránkách: www.bematech.cz
Musíte si přečíst