Domů Ostatní Který kočárek je pro vás ideální?

Který kočárek je pro vás ideální?

Při očekávání vašeho vytouženého potomka je výběr toho správného a dokonalého kočárku jednou z nejkrásnějších, ale zároveň i nejnáročnějších činností. Na trhu je na výběr ohromné množství všech možných modelů, provedení, barev i velikostí. Který kočárek bude ten pravý pro vás a hlavně, kde ho koupit?

Vhodný typ kočárku musíte vybírat zejména podle svých finančních možností a také podle terénu, ve kterém budete jezdit. Na vesnici a polní cesty spíše upotřebíte čtyřkolový kočárek s nafukovacími koly a ve městě vám klidně postačí kola plastová. Rozhodnout se také musíte o tom, zda chcete koupit nejdříve samotnou korbičku a poté sportovní verzi či golfky nebo koupit rovnou kočárek kombinovaný. A kde nakupovat? Určitě u někoho, kdo nabízí kvalitní a prověřené kočárky, dobrý servis a rozumné ceny. Možností může být e-shop AAA Kočárky, kde najdete nejen mnoho kočárků, ale i výběr autosedaček, postýlek, jídelních židliček a další věci, které potřebujete do své výbavičky pro miminko. Společnost funguje již 15 let a její sortiment si můžete prohlédnout nejen na internetu, ale i v kamenné prodejně v Kobylisích.

Jakou zvolit značku?

Mezi velmi oblíbené značky kočárku patří český výrobce Patron, polský Firkon nebo Camarelo.

Kočárky Patron

Společnost Patron Bohemia vyrábí dětské kočárky od roku 2000. V dnešní době se řadí k největším českým výrobcům. Kočárky Patron jsou velmi kvalitní, bezpečné a vynikají moderním designem. Vybírat můžete z několika druhů podvozků, hlubokých i sportovních nástaveb, barev a vzorů. Zkrátka, každý rodič si může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.

Kočárky Firkon

_files_variant_variant_13087639.jpg_800_600Firkon je polský výrobce a vznikl v roce 1987. Kočárky Firkon jsou taktéž velmi kvalitní, odolné a dobře slouží i několik let. Velkou výhodou jsou velmi módní, moderní designy a barvy. Vybrat si můžete svůj kočárek přímo na míru. Mají otočná nebo pevná kola, mnoho barev pro hluboké i sportovní verze. Hodí se od narození až do tří let.

Kočárky Camarelo

Camarelo je taktéž společnost z Polska. Kočárky Camarelo jsou vyráběné v souladu s evropskými normami, mají velmi lehkou konstrukci a hodně prostornou hlubokou korbu. Na výběr máte hned několik designových řad. Díky krásným barvám a mnoha různých variací budete na ulici nepřehlédnutelní.

Ať už vyberete jakýkoliv kočárek, vždy ho vybírejte velmi pečlivě a s rozmyslem. Vaše miminko si zaslouží to nejlepší.

Musíte si přečíst