Domů Domácnost Kouzlo barevných obálek

Kouzlo barevných obálek

Každý z nás se už určitě setkal s příležitostí, kdy bylo potřeba sáhnout po nějaké hezčí obálce, než je obyčejná bílá. Většinou se jedná o narozeniny, různé svátky a výročí, gratulace a podobně. Buďte originální a vykouzlete obdarovanému úsměv na tváři!

Všechno nejlepší k narozeninám!

Úplně nejčastějším důvodem ke koupi barevné obálky jsou narozeniny. K oslavě tohoto výjimečného dne totiž patří nejen dorty a dárky, ale také samozřejmě přáníčka. Oslavenec si rád přečte hezký text věnovaný přímo pro něj. Navíc, když jej dostane zabalený v zajímavě řešené obálce, srdíčko mu jistě zaplesá.
Správně zvolená obálka na přáníčko může být onou pomyslnou třešničkou na dortu. Klíčové je znát dobře tu osobu, pro niž všechnu tu parádu chystáte. Temně modrá obálka se hodí spíše pro kluka a pastelově růžová pro jemnou dívku. Milovníci minimalismu ocení jednobarevný papír bez zbytečného potisku, naopak ti, co se rádi obklopují spoustou věcí a mají bláznivou povahu, budou nadšeni z veselého vzoru.

Když je oslavenec daleko

Bohužel ne vždy je možné předat dárek a přání osobně. Ať už obě osoby dělí desítky nebo stovky kilometrů, neznamená to, že se narozeniny nekonají. Když se chce, tak je možné úplně všechno. Proč tedy neposlat v barevné obálce přáníčko poštou? Pokud byste chtěli přibalit také nějaký menší dáreček, není žádný problém. Dokonce i bublinkové obálky mohou být veselé a barevné.
Při správném zabalení se o zaslanou věc nemusíte vůbec obávat. Bublinková folie zaručí, že bude dárek doručen bez poškození. Teď už se nemůžete na nic vymlouvat! Dnes, kdy už se tyto postupy moc nepraktikují, dokáže barevná obálka nalezená ve schránce udělat o to větší radost. Zapomeňte pro jednou na telefonáty a emaily. Posílání dopisů má své kouzlo. K elektronické zprávě ke všemu nemůžete přiložit žádný hmotný dárek.

Musíte si přečíst