Domů Krása a kosmetika Kde koupit gel lak

Kde koupit gel lak
Ráda byste si pořídila gel lak, který na vašich nehtech vydrží déle, než lak obyčejný a navíc vám váš nehet zpevní? Kde se dá takový gel lak sehnat? Gel laky se vyrábějí v různých barvách, bývají to barvy především výrazné, které jsou nyní velkým trhákem a které se začali hodně nosit.

Sehnat gel lak můžete ve specializovaných prodejnách a to konkrétně v potřebách pro nehtovou modeláž a v potřebách pro manikůru. Většinou po vás budou chtít živnostenský list, abyste si mohla nakoupit, pokud jej nemáte, tak poproste někoho, kdo jej vlastní.

Gel lak můžete použít jak na nehet umělý, tak i na nehet přírodní, ale je nutné jej nechat vytvrdit v peci, se dá sehnat také přes internet. Na internetu je k dostání v mnoha obchodech, jež prodávají potřeby pro nehty a pro nehtovou modeláž.

I když nemáte důvěru k vietnamským produktům, tak co se týče nehtové modeláže a přípravků na nehty, tak patří mezi jedny z nejkvalitnějších a proto pokud chcete koupit gel lak v obchodě, kde prodávají vietnamští obchodníci, nemusíte se těchto produktů vůbec bát a klidně si zde gel lak, spolu s dalším vybavením pro nehty pořídit. Samozřejmě zde najdete i lepší ceny.

Gel lak byste mohla sehnat i v kosmetických salonech, kde dělají nehty, nebo můžete poprosit, zda by vám byla manikérka ochotna gel lak objednat a vy si jej pak u ní můžete zakoupit. Nejjednodušší způsob je si gel lak objednat přes internet, nevýhoda je, že byste musela platit poštovné.

Pokud gel lak vyzkoušíte, určitě se do něj ihned zamilujete, protože gel lak má naprosto úžasné vlastnosti. Velmi dobré, je gel lak ještě ve finále přetřít top coat, který zajistí výsledný lesk. Top coat je třeba také nechat zapéct v troubě. Gel lak se neslupuje, ale odrůstá, takže je třeba nanést novou vrstvu až tehdy, když se vám nelíbí odrosty.
Musíte si přečíst