Domů Volný čas Kde budeme slavit příchod roku 2016

Kde budeme slavit příchod roku 2016
Příchod Nového roku bývá vždy bujarý a každý z nás si jej slaví po svém. Někdo je doma s přáteli a společně sleduje silvestrovský program v televizi. Někdo naopak vymýšlí co nejzábavnější program, aby si oslavu Silvestra užil co nejzajímavěji. Lidé velmi rádi odjíždějí na hory, kde si rezervují pokoje, nebo si pronajmou horskou chatu a slaví tento svátek zde. Možností je ale velmi mnoho a jsou i tací, kteří odjíždějí oslavit nový rok za hranice.

Někdo dokonce má po krk zasněžených kopců a raději uteče za sluncem. A proč ne. Silvestr se dá slavit nejen ve sněhu, ale také na pláži. Výhoda je však ta, že po oslavách vám udělá lépe tvář zabořená ve sněhu, než jít s bolestí hlavy na slunce.

Jestliže se ale rozhodnete vyrazit daleko a užít si příchod Nového roku v teple, kam lidé v této době nejvíce cestují? Možná se budete divit, ale jsou to Spojené arabské emiráty. Cena je v tuto dobu o dost vyšší, než tomu bývá jindy, ale zážitky si odsud jistě odvezete.

Letos se například můžete těšit na gigantický ohňostroj nad nejvyšší budovou světa Burdž Chalífa. Lidé ale jezdí velmi rádi slavit také do Dominikánské republiky a do Egypta. Letos se klientům cestovních kanceláří nabízí nově také pobyt v Ománu, kde pro ně bude připravena galavečeře a odkud mohou pozorovat ohňostroje přímo z pláže.

V dnešní době je spousta Čechů, kteří odlétají trávit Silvestra za teplem. Nejlevnější variantou je samozřejmě Egypt, kde i v tomto období máte možnost koupání se a opalování se. Egypt je od nás vzdálený 4 hodiny letu, tudíž to není až tak daleko. Výhody jsou zde takové, že za dobrou cenu, dostanete vysokou kvalitu. Nabízejí se tu hotely, které jsou 4* a  5* a to za opravdu dobrou cenu. Samozřejmostí je all inclusive. Na Silvestra láká ale také Kuba, nebo Jamajca, což už vás ale samozřejmě vyjde na mnohem více peněz.
Musíte si přečíst