Domů Zdraví Jaro mívá i nepříznivý dopad na naši psychiku

Jaro mívá i nepříznivý dopad na naši psychiku


S přicházejícím jarem vstupuje do našich duší slunce, radost a optimismus, avšak ne všichni lidé jsou takto nastavení. Je s podivem, že nejen zimní plískanice, ale i jaro způsobuje části populace deprese. Můžeme být přepracovaní, anebo se stále častěji objevují alergie na kvetoucí rostliny, a tím pádem i problémy s dýcháním či očima (slzení, otoky). Depresím můžeme předcházet aktivitami, které nás naplňují. Jenže, abychom se mohli radovat, musíme být i naladěni. K tomu nám mohou napomoci i vhodné doplňky stravy.

Nicméně je nutné podotknout důležitou věc. A to, nezaměňujte doplňky stravy za léky. Tyto produkty obsahují vitamíny a minerály, kterých máme zvláště v jarním období nedostatek. Mohou nám tak pomoci předcházet nepříjemným potížím.

Doplňky stravy začněte užívat včas

Proto se včas poohlédněte například po minerálech, které jsou důležité pro správné fungování našeho organismu. Jedním z nich může být i selen forte českého výrobce Naturvita, jež náleží k důležitým producentům vysoce kvalitních a cenově příjemných doplňků stravy.

Selen forte působí jako antioxidant a pomáhá tělu před poškozením volnými radikály. Lidský organismus si tento minerál, bohužel, nedokáže vyrobit. Nicméně, můžete si ho objednat za skvělou cenu na GigaLékarně.

Selen přispívá k udržování normálního stavu vlasů i nehtů

Toto ocení zvláště ženy, které dbají na přírodní produkty. Krása a zdraví pro ně bývá důležitou otázkou, kterou velmi často řeší. Kromě toho selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, a hlavně posiluje imunitní systém, který bývá právě v jarních dnech ohrožený.

Je také důležitou složkou pro zdraví štítné žlázy, a navíc pomáhá chránit před zhoršujícím se duševním zdravím.

l2taqzo

Musíte si přečíst