Domů Móda Oblečení Jarní, svěží oblečení projasní i chmurné dny a rozzáří vaši krásu

Jarní, svěží oblečení projasní i chmurné dny a rozzáří vaši krásu

Hledáte způsob, jak dodat svému vzhledu na kouzlu, být jasnější, hezčí, plní energie, cítit se dobře a jednoduše pozitivní vzhledem i nitrem? Určitě vám pomůže vhodně zvolené oblečení. Právě teď na jaře jsou důležitou součástí šatníků žen i mužů svetry. Už jste si pořídili nový, netradiční a přesně vám na míru?

Podtrhněte krásu vašich vrchních partií

Ať už jste žena, nebo muž, každý může svetrem zvýraznit to, co je na jeho těle krásné. Mužská ramena opticky rozšíří svetr s proužkem, na mohutnosti postavě dodá plastický vzor nebo svetr ze silnější příze. Krásné jsou i svetry s rozepínáním na tři knoflíčky nebo zip, se stojáčky a dokonce i s kapucí. Ten s kapucí padne jak mladému muži, tak padesátníkovi, kterému dodá na ležérnosti a ubere hodně let.

Nádherné dámské svetry zase dokáží zvýraznit ženin útlý pas, podtrhnout krásný dekolt, nebo zakrýt po zimě povolené bříško či větší zadeček. Ženy, které jsou útlé, si mohou dovolit jak svetry s pruhy, aplikacemi, plastickým vzorem… naopak ty, které chtějí zamaskovat kila navíc, by měly zvolit jednoduché modely, které zaujmou nějakou maličkostí. V detailech je síla a to zde jistě platí. Krásně vypadá i detail na svetru – např. brož, ozdobné zakončení rukávů, lemu nebo stojáčku sladěný s ostatními doplňky ženy.

Jestliže rády nosíte legíny či slim kalhoty a rifle, nabízíme tuniky a kardigany. Tunika sluší každé postavě, umí zakrýt problematické partie a stejně tak zase zvýrazní to, co je vaší předností. Co se týče kardiganů, dostávají se opět na výsluní pro svou praktičnost. Jestliže jste měla možnost kardigan v minulosti nosit, jistě víte, že jde o oblečení, které si zamilujete.

Dbejte o pohodu duše

Pro povzbuzení mysli si dopřejte vitamínové doplňky, čtěte lehkou literaturu, usmívejte se, zahrajte si na nové kytaře nebo pozvěte přátele jen tak na kávu a stolní deskovou hru. Uvidíte, že se budete bavit a dobrou náladu dodáte nejen sobě, ale i jim.

Dobré je vyjít si i na masáž, do kina, na večeři, věnovat se pohybu a odpočívat aktivně i pasivně.

V krásném oblečení a s dostatkem odpočinku bude zářit každá žena i muž.

Musíte si přečíst