Domů Ostatní Jakým způsobem o sobě dá vědět mrtvý

Jakým způsobem o sobě dá vědět mrtvý
Pokud vám někdo zemřel a vy kolem sebe pociťujete nepřirozené věci, rozhodně se tohoto stavu nelekejte, ale naopak mějte radost z toho, že právě vy jste těmi vyvolenými, kteří tyto věci dokáží vnímat a být tak blíž lidem, co opustili hmotný svět. Pokud se jedná o někoho, kdo vám moc chybí, milovali jste jej a často na něj vzpomínáte, nemusíte se vůbec ničeho bát.

Nebude vás strašit, bude vám dávat pouze znamení, které ve vás vyvolají dobré pocity. Často se lidé zmiňují o tom, že když jim zemře blízká osoba, tak se jim zastaví hodiny a to právě v ten čas, kdy naposledy tato osoba vydechla. Tento jev je poměrně častý a nezaznamenal ho pouze jeden člověk, ale lidí, kterým se toto přihodilo je velmi mnoho.

Někdo vnímá, někdo ne, někdo dokáže být velmi blízko. Záleží na tom, jak je člověk citlivý. Jsou lidé, kteří s mrtvými dokáží komunikovat různými způsoby, jedním takovým může být i automatické písmo, kdy se medium, což je osoba, která automatické písmo provádí, spojí s duší zemřelého a díky tomu komunikuje s okolím.

Velmi často se se zemřelým můžeme spojit i ve snech, ve kterých se nám zdá, jak nám předává určité informace, které však nemusíme pochopit hned v ten daný okamžik, ale až když se nám přihodí něco, na co nás právě ve snu nebožtík upozorňoval. Sny bývají obvykle živé, nejedná se o klasické noční snění, naopak ráno si z tohoto snu pamatujeme každičký detail.

Možná i vám se zdál sen, ve kterém vás zemřelý informuje o tom, že vlastně nezemřel, ale žije dál. Tímto vám chce říci, že jeho duše stále žije, ale někde jinde, v jiné sféře. Není sice ve hmotném světě, ale je. Další velmi častý úkaz je, že se o zemřelém bavíte a náhle uvidíte blesk, jako by měla být bouřka a to i v těch případech, že je obloha zcela jasná.

Vnímavějším lidem se stává to, že se zemřelý přichází v okamžiku jeho smrti rozloučit a to různými způsoby. Na první pohled této situaci nevěnujete pozornost, ale v momentě, když se o smrti dozvíte, si tuto nečekanou situaci se smrtí spojíte. Kolem smrti je mnoho tajemna, ne jeden člověk se to tajemno snaží rozluštit a dát tak více informací, než se nám zatím dostalo. Jednou to však sami poznáme a uvidíme, jak celý proces smrti, umírání a posmrtného života opravdu funguje.
Předchozí článekJaký bude otec
Další článekKde sehnat brigádu

Musíte si přečíst