Domů Móda Jakou zvolit kabelku v letních měsících?

Jakou zvolit kabelku v letních měsících?

Léto se blíží a s ním také další sezóna kabelek přes rameno a crossbody kabelek. Ať jdete v letních měsících kamkoliv, s menšími, pohodlnými kabelkami zavěšenými přes rameno se setkáte téměř na každém kroku, a to nejen u dam, ale také i u pánů. Létu prostě vládnou tašky, které stačí jednoduše přehodit přes naše tělo a už můžeme vyrazit k vodě, do města, za zábavou a prostě kamkoliv nás jen napadne.

Proč tyto kabelky tak strašně milujeme? Odpověď je jednoduchá. Jsou prostě úžasné. Mohou mít celou řadu podob a dají se vzít téměř kamkoliv. V obchodech naleznete nepřeberné množství těchto kabelek, které mají různý tvar, velikost, barvu, motiv a tak podobně. Jsou navíc také velmi praktické, neboť nám umožňují mít obě ruce volné. Kam si ale takovou kabelku můžete vzít?

Do práce

Pokud zvolíte kabelku přes rameno do práce, měly byste volit umírněnější materiál, barvy a přizpůsobit také velikost, aby se do ní vešlo vše, co potřebujete. Zakoupit můžete kabelky, které jsou pro tento účel přímo stvořené. Vynikají svou velikostí, jsou kožené, v decentní barvě, a přesto mají dlouhý popruh, abyste si je mohly pohodlně zavěsit přes rameno.

Za zábavou

Ať ve svém volném čase vyrážíte kamkoliv, i v tomto případě jsou tyto tašky ideální volbou. Nyní se však už nemusíte řídit tím, co v předchozím bodě, ale můžete zvolit i menší velikost a výraznější barvy, které k létu prostě neodmyslitelně patří. Stejně tak ale můžete zvolit i koženou crossbody kabelku, která se hodí vždy a ke všemu.

Na večer

Velkou výhodou některých menších kabelek přes rameno je to, že se jejich ramenní popruh dá odepnout. Rázem tedy můžete mít z kabelky psaníčko, které můžete využít zejména večer. Na večer však volte kabelky umírněnějších barev, avšak záleží také na události, na kterou se chystáte.

Musíte si přečíst