Domů Móda Oblečení Jaké oblečení se nám NELÍBÍ na mužích

Jaké oblečení se nám NELÍBÍ na mužích
Někdy máte pocit, že to ten váš muž přehnal, když vidíte, co si to vzal na sebe a jak „vymóděn“ se s vámi chystá někam jít. Svému muži to můžete snadno sdělit a poradit mu s lepším výběrem jeho oblečení, pokud sám tápe. Setkat se však s hrozně oblečeným mužem, můžete i na ulici.

Co se nám na mužích nelíbí za oblečení a co bychom snad ani raději neviděly?

Za prvé jsou to ponožky v sandálech. Není nic horšího, než když si muž oblékne ponožky do pantoflí, nebo do sandálů. Vypadá pak velmi směšně, obzvláště pak, když si je vytáhne co nejvýše. Samozřejmě, že nejlepší je jít naboso, pokud si ponožky muž vezme do tenisek, tak by rozhodně měliybýt co nejkratší.

Další věcí, která je antisexy a nám ženám se nelíbí jsou plavky, které vypadají jako slipy a pak také slipy jako takové. Těmto typů spodního prádla a plavek už dávno odzvonilo a nám ženám se vůbec nelíbí. Proto pokud vidíme muže, jež má něco takového na sobě, máme z toho menší šok. Na mužích se nám líbí mnohem více trenýrky a nebo kraťasy na plavání. Jenže toto není jediný hřích mužů. Co na nich ještě nemůžeme vidět jsou zastrčená trička, která opravdu vypadají lépe pokud jdou volně přes kalhoty. Ovšem ani toto není poslední častý módní přešlap mužů.

Určitě také čas od času potkáte muže, který má kolem pasu ledvinku a v ní doklady a peníze. Je to naprosto nemoderní a opravdu to nevypadá pěkně. Výjimkou jsou jen sportovní ledvinky, které používáme na potřebnou láhev s vodou, rukavice, tyčinku a jiné. Pokud jste muž a máte doma ledvinku, tak jí honem rychle zahoďte a kupte si raději menší brašnu do ruky nebo praktickou přes rameno.

Čas od času udělají mnoho módních přešlapů jak muži, tak i ženy. Některé jsou menší, jiné větší. Ty fatálnější bohužel bijí do očí a někdy jsou až úsměvné. Na styl, který nosíme, bychom si tedy měli dávat pozor ať už jsme žena, či muž a je celkem jedno jakého věku. V každém věku se dá totiž vypadat dobře a dobře se oblékat.
Musíte si přečíst