Domů Sex a vztahy Jak se vyrovnat s tím, že vás muž celý život podváděl

Jak se vyrovnat s tím, že vás muž celý život podváděl
Žijete ve spokojeném vztahu, který naprosto normálně fungoval, ale najednou přišla studená sprcha a vy jste se dozvěděla něco, co by vás ani ve snu nenapadlo a to sice to, že vás váš muž celou dobu, co jste spolu, podvádí a v podstatě žije dvojí život? Jak se s tím vyrovnat a co dělat, když něco takového zjistíte?

Je to samozřejmě rána z čistého nebe, protože jste až do teď měla za to, že se máte rádi, klape vám to jak po sexuální stránce, tak po stránce rodinné a tak jste neměla nejmenší důvod svého muže podezírat? To zklamání je o to horší a díra v duši skutečně obrovská.

Na odpuštění nejspíše nemáte nejmenší myšlení, protože vás váš partner neskutečně zranil a vy se cítíte velmi nešťastně. Co s tím? Zjistila jste, že celý váš život je jedna velká hra a že jste byla obětí něčeho, co by vás skutečně ani v tom nejhorším snu nenapadlo. Pokud budete chtít svému muži odpustit, nebude to určitě hned, ale k tomuto stavu se musíte dopracovat a bude to pro vás velmi těžké. Jen stěží mu totiž budete někdy věřit a jen těžko se vám bude po jeho boku žít v pohodě. Nicméně zachránit vztah se dá. Takových žen jako jste vy, je bohužel více než dost.

S největší pravděpodobností ale budete chtít vztah ukončit a opustit toho nevěrníka, který vám takto ublížil. Tady se asi není čemu divit, protože je to skutečně náročné na psychiku a na to, abyste se s tím uměla vyrovnat.

Další věc je ta, že již nikdy svému muži a to ani tomu novému, nebudete věřit a budete jej neustále z něčeho podezírat. Ztráta důvěry je nenávratně pryč a to ať už se jedná o muže jakéhokoliv. Prostě nebudete věřit nikomu.

Vaše situace není vůbec záviděníhodná a vám nezbývá nic jiného, než se s tím vším umět poprat. Možná je úplně nejlepším řešením zůstat nějakou dobu sama a pustit si do svého života někoho dalšího až v okamžiku, kdy jej dokonale poznáte a budete vyrovnaná s tím, co vás potkalo…
Musíte si přečíst