Domů Sex a vztahy Jak nenaletět chlapovi

Jak nenaletět chlapovi
Velmi těžká otázka, kterou nechceme řešit, pokud jsme se právě zamilovali a cítíme se šťastni. Proč by zrovna ten náš nový vyvolený, měl být podvodník, proč by právě on nás měl zklamat a proč právě v něm bychom se měli mýlit, když se s ním cítíme tak dobře?

Většinou se nám oči otevřou až když je pozdě a my jsme se spálili. Jak nenaletět chlapovi? Nekoukejte na vše růžovými brýlemi, ale buďte realistka. Rozhodně si věci, které vám říká, prověřte a ujistěte se, že vám nelže.

Říkal, že se rozvedl a žije sám? Tak se nechte pozvat k němu domu a přesvědčte se o tom. Nechce se s vámi ukazovat na veřejnosti? Vymýšlí neustále nějaké výlety, které jsou daleko od jeho domova? Tady je něco podezřelého a rozhodně byste tedy měla zbystřit.

Naletět chlapovi lze různými způsoby, může to být holkař, může mít velké finanční problémy a z vás se bude snažit dostat nějaké peníze, může vám lhát z různých důvodů. Proto ověřujte, jak a co dělá, s kým se baví, sledujte jeho Facebookové stránky.

Možná vás nebude chtít označit jako svoji partnerku, což také může být divné. Koukejte, s kým si píše, jaké má komentáře a kdo mu co píše pod fotografie, či statusy. Nikdy nedávejte novému muži žádné peníze, ať se děje co se děje.

Určitě má svou rodinu, známé a kamarády a tak není důvod, aby potřeboval půjčit právě od vás. Sledujte, jak se zachová pokud jej odmítnete. To vám taktéž hodně napoví. Stačí, když povíte, že nemáte nic našetřeno a peníze máte tak tak na živobytí a tudíž mu nemáte z čeho půjčit.

Nechte se překvapit, jak zareaguje a podle toho reagujte i vy. Určitě nemůže počítat 100% s vaší pomocí, a pokud vám to bude dávat takzvaně sežrat, tak se na to vykašlete a poohlédněte se po muži někde jinde.
Musíte si přečíst