Domů Sex a vztahy Jak naplánovat pánskou rozlučku se svobodou

Jak naplánovat pánskou rozlučku se svobodou
Pánská rozlučka je akcí, kterou si nechá ujít málokterý budoucí ženich. Plánujete zrovna pro nějakého kamaráda rozlučku se svobodou? Co byste o této akci měli vědět?

Rozlučka je tradice

Rozlučka neboli loučení se svobodou patří mezi oblíbené svatební zvyky, který je oblíbený nejen u nás, ale i v dalších zemí v Evropě i mimo ní.

Rozlučka se má odehrávat den před svatbou. Budoucí ženichové jsou (alespoň v České republice) zpravidla rozumní a nenechávají to na poslední den před svatbou. Přeci jen na takový životní krok je dobré se pořádně vyspat.

 

Foto by: http://www.loveo.cz/
Foto by: http://www.loveo.cz/

 

Bude se váš kamarád ženit? A už máte představu o jeho rozlučce? Kdo ji vlastně zařizuje? Tradice praví, že o organizaci rozlučky se stará ženichův svědek, ale nemusí to být pravidlem. Ujmout se toho může kdokoliv. Domluvte se s dalšími ženichovými kamarády. Společně jistě připravíte rozlučku, na kterou ženich jen tak nezapomene.

Nezapomeňte na dárek pro budoucího ženicha

Kromě rozlučkové akce se budoucímu ženichovi obvykle pořizuje nějaký dárek. Jaký? Fantazii se meze nekladou. Můžete vycházet z koníčků ženicha, ale hodí se i vtipné a rozverné dárky. Oblíbené jsou také dárky z erotického průmyslu. Rozhlédněte se po sexshopech a třeba vám něco padne do oka. Zajímavým dárkem je třeba umělá vagína. Kvalitní umělé vagíny nejen přinesou slast muži, když manželka nebude mít čas nebo náladu, ale také trénuje sexuální výdrž muže. A to ocení každá žena.

Samozřejmě ne pro každého budoucího ženicha jsou vhodné dárky ze sexshopu, ale jistě dotyčného znáte, takže dokážete odhadnout, jestli se takový dárek hodí, nebo bude-li lepší zaměřit výběr dárku jiným směrem.

Plánování samotné rozlučky se svobodou

I program samotné rozlučky by měl vycházet z osobnosti budoucího ženicha. Klasikou pánské rozlučkové jízdy, kterou si asi představí většina lidí, když se řekne „rozlučka“, je vyrazit s partou kamarádů za noční zábavou pojící se s velkým množstvím alkoholu a nejlépe nějakým striptýzem. Pokud víte, že ženich takovou rozlučku ocení a přeje si ji (alespoň ve skrytu duše), proč ne. Naplánujte akci v tomto duchu.

Ne každý však na podobné akce je. Dává-li váš kamarád přednost poklidnější rozlučce se svobodou, nesnažte se mu vnutit vaší představu této akce. Nezapomínejte na to, že rozlučku by si měl užít především on. Pokud budoucí ženich raději vyrazí na kuželky, posedí s přáteli v hospodě u piva či si chce zajít na něco dobrého k jídlu, dopřejte mu to.

Někdy jsou nejlepší akce neplánované. Vytáhněte budoucího ženicha na pivo a uvidíte, co se bude dít.

Snažte se také svého kamaráda podpořit. Vtípky o manželství a tchýní mohou být zajímavé, ale přílišné shazování instituce manželství pro tuto akci není nejvhodnější. Nebo si chcete vzít na triko, že ženicha znejistíte? Nevěstu byste tím nepotěšili.
Musíte si přečíst