Domů Domácnost Jak na to, abyste ušetřili za tisk?

Jak na to, abyste ušetřili za tisk?

Také patříte k těm, kdo potřebují tiskárnu téměř k dennímu užívání, ať už jde o tisk dokumentů, inspirace z internetu, obrázků, grafů, tabulek, prezentace, nebo třeba fotografie do vašeho rodinného alba? Tak to možná za tisknutí utrácíte poměrně značnou část z „volného“ měsíčního rozpočtu. Nemusí tomu však být tak. Ušetřit můžete především na nákupu levných náplní do tiskárny.

Nakupujte kvalitně a chytře

Na webových stránkách najdete mnoho prodejců, kteří nabízí originální náplně. K těm osvědčeným, kteří nabízí zboží do všech běžně používaných tiskáren, patří web naplne-do-tlaciarni.sk. Nabízí levné tonery i originální náplně HP, Brother, Canon, Panasonic, Konica Minolta, IBM, Ricoh… Kupříkladu u značky HP si můžete vybrat kvalitní toner či náplň podle typu vašeho zařízení. V nabídce najdete alternativní i originální tonery a náplně do tiskáren špičkové kvality. Vybírat můžete jednoduše ze seznamu, nebo do vyhledávače hned nahoře každé stránky zadáte název, nebo číslo náplně či tiskárny. Pokud byste pro vaši tiskárnu přece jen nenašli vhodnou náplň, stačí obrátit se na pracovníky e-shopu, kteří vám rádi poradí při výběru toho správného typu pro vaši tiskárnu. Náplně zde zakoupíte jak pro laserové, tak inkoustové tiskárny.

K žádaným patří i originální tonery OKI. Tato společnost vyrobila nespočet typů tiskáren, a vy pro všechny z nich můžete ve zmiňovaném e-shopu nakoupit ten správný toner.

Zákazníků si zde váží

Přístup ke klientům je zde skutečně proklientský, a i proto se zde zákazníci rádi vrací. O jejích kvalitách vás přesvědčí jak skvělá komunikace, tak dárek k nákupu při objednávce nad 20 eur. Doprava zdarma vás čeká při objednávce nad 80 eur a v případě, že se splete a objednáte jiné zboží, do 14 dnů jej můžete vrátit s tím, že vám e-shop vrátí peníze zpět.

Začněte i vy nakupovat tonery a náplně do tiskáren levněji. Přitom kvalita zboží u alternativních produktů nebude o nic horší, než na jakou jste zvyklí u originálních náplní. Přesvědčte se sami co nejdříve. Budete zajisté spokojeni.

 

Musíte si přečíst