Domů Domácnost Ideální rolety či žaluzie vám doručí společnost Univers

Ideální rolety či žaluzie vám doručí společnost Univers
Trápí vás neskutečné horko, panující v letošním pekelném létě? Pak určitě hledáte způsoby a možnosti, jak se při práci nebo oddechu doma ochránit před tímhle ne zrovna příjemném slunečním zářením. Naštěstí jsou tu však kvalitní venkovní žaluzie, či rolety, které přesně tuhle funkci plní. Pojďte se s námi podívat na fascinující svět těchto stínících doplňků…

venkovni zaluzie_1367486321

Je odborně dokázáno, že vysoké teploty a silné sluneční záření škodí nejen třeba sportovcům při jejich aktivitách, ale také běžným lidem v rámci jejich práce. Není to skutečně sranda – někteří pracovníci v administrativních či výrobních prostorech se často potýkají s teplotou přesahující třicet stupňů celsia. V tom důsledku však klesá jejich pracovní výkon a to je velice špatné. Jak to tedy řešit? Pro efektivitu vašeho podniku či živnosti je lepší zainventovat do venkovních žaluzii, které podle průzkumů tlumí až 80 % slunečného světla, což je nejlepší poměr ze všech těchto stínících doplňků. Jsou ještě lepší než interiérové žaluzie, jelikož mají také estetickou funkci a tak příjemně ozvláštní vzhled domu či bytu. Na našem trhu jsou velice oblíbené žaluzie či rolety značky Univers, jenž představuje špičku v rámci výborného poměru mezi kvalitou a cenou.

Spolu se žaluziemi jsou populární také klasické rolety. Ty mají totiž sice jiný mechanizmus používání a využití než žaluzie, i naproti tomu však skvěle splňují očekávaní lidí, kteří si jej kupují. Další zajímavý stínící doplněk představují markýzy – ty se dokážou jednoduše vysunout a zakrýt tak před slunečním zářením i poškozením terasy v restauracích, ale také třeba jednoduchou terasu před vaším domem. I rolety a markýzy poskytuje společnost Univers. Její specialisté nejprve zaměří a pak také odborně namontují markýzy na klíč přesně podle vašich přání.

Kromě nás však musíme během celého roku chránit také náš cenný majetek, uložený v garážích. Tam je totiž nejen zaparkované naše auto, ale uskladněny také další přístroje, které mají svojí nespornou cenu. Na to však mnoho motoristů bohužel zapomíná a tak nechtíc nechává své garáže na pospas zlodějům. Proti vlámání, nebo také proti poškození vás ochrání kvalitní garážová vrata! Ty na našem trhu také poskytuje společnost Univers, v tomhle případě však využívá technologii společnosti Doorhan, jejíž vrata montuje svým klientům. Čeští majitelé garážových boxů tedy získávají špičkové garážová vrata. Praha je jedním z hlavních prodejných center společnosti, kde si mohou zákazníci zakoupit kromě zmiňovaných vrat také další zajímavé doplňky. Samotné garážová vrata poskytují širokou možnost výběru – můžete si vybrat vestavěné, či vyklápěcí garážová vrata. Všechno záleží jen na vašich preferencích!

Kde však všechny tyhle zmiňované produkty zakoupit? Všechny jmenované produkty jako tedy žaluzie, rolety či garážová vrata totiž mají svůj nesporný význam a vy byste jejich nákup neměli brát na lehkou váhu. Můžeme vám s radostí doporučit internetovou stránku www.univers.cz, kde zakoupíte ty nejkvalitnější garážová vrata, či žaluzie za ty nejlepší ceny! To však není všechno – právě kvůli vysoké kvalitě a výhodných cenách má společnost mnoho spokojených klientů, což je způsobeno také tím, že Univers je přímým výrobcem těchto výrobků, tedy kromě garážových vrat, kde spolupracuje se společností Doorhan. Zkrátka a jednoduše – společnost Univers je v této oblasti tou nejlepší volbou, vhodnou třeba také i pro vás!

 
Musíte si přečíst