Domů Hubnutí Diety Hubněte snadno a rychle s KetoFit

Hubněte snadno a rychle s KetoFit

Trápí vás nežádoucí kila, které jste během vánočních svátků nabrala? Nezoufejte a raději navštivte stránky KetoFit. Proč a co zde naleznete? Čtěte dál v článku.

Podstatou keto diety je dostat ženské tělo do procesu tzv. ketózy, kde se nespalují sacharidy, ale ketony. Základem je snížit příjem sacharidů pod 50 gramů na den.

Právě tímto snížením začne tělo spalovat uložené tuky, a to je ten cílový výsledek, po kterém tak prahne každá žena. Avšak počítat u každého jídla a přesně si hlídat, abychom nepřekročili denní limit je velmi vyčerpávající. Zde je nejvyšší čas sáhnout po skvělém pomocníku KetoFit.

Nemusíte znát složení všech potravin, počítat kalorie, sacharidy ani vyvářet složitá jídla. Dokonce nemusíte ztrácet čas nákupy podle nějakých jídelníčků či trávit hodiny času v posilovně. To vše za vás udělali odborníci, kteří připravili chutná jídla, která jen stačí pravidelně jíst a dodržovat pitný režim a výsledky diety se brzy dostaví. A to i bez cvičení!

Ptáte se, kde je háček? Vůbec nikde. KetoFit dieta je vyvinuta přímo pro ženské tělo. Obsahuje veškeré vitamíny a prvky, které žena během dne potřebuje. Udržuje ji krásnou a zdravou – a za odměnu jí je dokonalá postava.

Výhody této diety?

 • Ztrácíte tělesný tuk bez pocitu hladu.
 • Není třeba sportovat, jen pravidelně jíst.
 • Nejen studená, ale i teplá kuchyně.
 • Přijatelná cena v porovnání s výsledky, oproti jiným dietám na trhu.
 • Garance vrácení peněz.
 • S ketodietou snížíte svou váhu bez nechtěného jo-jo efektu.
 • Díky vitamínům přispívá k vaší kráse a imunitě.

Jak KetoFit dieta funguje?

Určitě je mnohem jednodušší jíst předem připravená a vyvážená jídla než trávit hodiny v kuchyni počítáním, přípravou a kombinací chutí. Na tohle odborníci při sestavování diety mysleli, a především také na funkci ženského těla, které se od mužského natolik liší.

Největší nevýhodou domácí ketodiety jsou zdravotní rizika, které mohou nastat. Navíc kdo z nás je odborníkem na RAW food stravu a dokáže tak připravit chutný, a především vyvážený pokrm, který přinese kýžené výsledky?

Jaké jsou možnosti vyzkoušení?

Nízkosacharidová dieta neboli ketodieta nabízí několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyzkoušet můžete dvou, tří či čtyřtýdenní kůru, případně využít samostatná jídla, pokud jste v této dietě už zběhlí.

Eva – o Ketofitu jsem se dozvěděla od kolegyně, která úspěšně shodila několik kg. Oslovila mě rychlá příprava, dávkování odměrkami, možnost slaných i sladkých variant jídel a cestovní balení. Z velikosti 46 jsem zhubla na 36tku. Cítím se fantasticky, vypadám skvěle a díky změně hmotnosti ustoupily i mé zdravotní obtíže s klouby. 

Příklad tydenní KetoFit diety

Pokud toužíte zhubnout rychle a bez stresu, vyzkoušejte týdenní kúru. Ještě předtím si však nezapomeňte změřit své BMI pomocí naší BMI kalkulačky, abyste měli jistotu, kolik potřebujete zhubnout.

Balík obsahuje:

 • 5x – Polévka žampionová, 29 g sáček, ketonová dieta
 • 2x – Proteinový koktejl 3 × porce v sáčku po 25 g
 • 5x – Rajská polévka, 29 g sáček, ketonová dieta
 • 1x – Proteinová omeleta sýrová s pórkem 320 g, 10 porcí
 • 1x – Proteinová krupičná kaše 250 g, 24 příchutí, 10 porcí

Jak probíhá dieta podle KetoFit?

Celý koncept ketodiety je velmi sympatický a oblíbený u mnoha žen, nejen kvůli snadnému zbavení nežádoucích kil, ale také díky jednoduchému způsobu, jak si novou váhu udržet. Tyto diety fungují na principu hubnoucích a stabilizačních fází. A jak tyto jednotlivé fáze vypadají?

1. Fáze hubnoucí

V této fázi pracujeme výhradně s potravinami KetoFit. Každé tři hodiny si pochutnáte na vydatném jídle. Ideální je jíst pětkrát denně. Ovšem máte-li hlad, můžete si dát kousek zeleniny – a to až 500 gramů za den. Díky receptáři KetoFit můžete najít mnoho receptů i pro méně používané druhy zeleniny a pochutnat si tak na široké škále vydatných jídel. Tuhle fázi udržujeme, dokud nejsme s vysněnou váhou spokojeni.

Krásná postava bez hladovění! 

2. Fáze udržme si svoji váhu

V této fázi již kombinujeme KetoFit potraviny s těmi běžnými, na které jsme byli zvyklí. Stále omezujeme příjem sacharidů a tuků. Pomalu do jídelníčku zařazujeme maso a mléčné výrobky. Na nějaké mlsání v cukrárně či ovocnou bombu zapomeňte, ještě stále není konec.

Jakmile jste schopna si váhu udržet, můžete postupně přidávat i více sacharidů.

Zkušenosti s KetoFit ketodietou

Pokud stále zvažujete ketodietu, pak vás zkušenosti některých zákaznic jistě přesvědčí.

Bohunka – „O ketofitu jsem se dověděla od své kamarádky, která má s tímto produktem kladné zkušenosti. I já mohu po 10 dnech potvrdit kladné zkušenosti s úbytkem váhy. Co je z mého hlediska nejlepší? To, že s konzumací koktejlu nemám chuť na sladké 🙂 Obchod bych určitě doporučila.“ 

Pavlína H. – „Produkty jsem koupila na doporučení kamarádky. Zhubla 17 kg. Věřím, že i mě ketofit pomůže. Nákup v obchodě byl rychlý a zboží také rychle dovezli. Děkuji.“ 

Marie M. – „Pokud někdo zvažujete zhubnout a zkoušeli jste různé diety bez úspěchu, pak ketofit můžu doporučit, funguje velice dobře. Z 83 kg jsem nyní na váze 71 kg. Mým cílem je 64 kg. držím palce při hubnutí ostatním ženám. 

Renkys11 – Prostě jsem to chtěla vyzkoušet. Zatím velká spokojenost. Doporučím v každém případě. Pro velký výběr, rychlost, spolehlivost.“

 

 

 

 

 

 

 

Musíte si přečíst