Domů Volný čas Hit letošních Vánoc

Hit letošních Vánoc

Vánoce se každým dnem přibližují a v obchodech i nákupních centrech se postupně hromadí lidé, kteří shánějí dárky pod stromeček pro své blízké. Vybrat ten správný dárek bývá rok od roku těžší, obzvláště pokud máte děti. Dnešním dětem se totiž už jen tak s něčím nezavděčíte. Mnohokrát se vám už určitě stalo, že jste darovanou věc našli po půl dni zahozenou někde v koutě. Ročníky zvyklé vyrůstat s mobilem v ruce a s nejnovějším tabletem, či počítačem je opravdu těžké něčím zaujmout. Zkuste to ale s takovou klasikou jako je lego.

Lego jako dárek

Neexistuje snad žádné dítě, které by neznalo úžasné kostičky lego. Dá se z nich sestavit téměř všechno, od živých tvorů po těžkou strojní techniku. Lego je stavebnice z malých plastových kostiček, které už mnoho let vyrábí společnost v Dánsku. V posledních letech se dokonce stalo nejprodávanější hračkou na celosvětovém trhu. Není proto divu, že má firma problém uspokojit každoroční předvánoční poptávku po stavebnicích. Je to hlavně díky tomu, že vznikají stále nové stavebnice, které reagují na aktuální trendy a dokonce již několikrát lego hrdinové ožili i ve filmové podobě. Vznikají tak stavebnice podle oblíbených filmů a postaviček. Není proto problém vybrat vašemu dítěti právě tu stavebnici, která pro něj bude nejlepší.

Lego Star Wars

Jedním z nejúspěšnějších vánočních hitů posledních let je stavebnice podle filmové série Star Wars. Lego Star Wars vám nabízí stavebnice ve spoustě různých velikostí a variant. Můžete si složit jak létající hvězdný bitevní koráb, stíhačku, tak vojáka impéria. Je jen na vás a vašich dětech jak budou tyto mezigalaktické bitvy vypadat u vás v obýváku. Lego Star Wars však nemusíte darovat jen jako hračku určenou jen ke hraní, ale jde i o skvělý sběratelský kousek, který ocení každý věrný fanoušek filmové ságy.

Musíte si přečíst