Domů Móda Decentní móda na tenisovém Masters v Singapuru

Decentní móda na tenisovém Masters v Singapuru

Vrchol tenisového roku je v dámském podání v blízkých pár letech v Singapuru na turnaji Masters. Letos však na rozdíl od loňského představení ukázaly dámy při rozlosování velmi decentní modely většinou laděné do tmavých barev.

Princeznovský model dlouhých šatů předvedla Lucie Šafářová, zbylé dámy předvedly štíhlé nohy v tom nejlepším světle. To vloni jsme se dočkali mnohem větší extravagance, zejména v podání světové jedničky Sereny Williamsové.

Zdroj: Flickr.com
Zdroj: Flickr.com

Lucie Šafářová si pro slavnostní příležitost zvolila dlouhé tmavě modré šaty s decentním vzorem a jako jediná z finalistek tak skrývala své vysportované nohy. To Petra Kvitová se nebála upnutého blýskavého modelu, přičemž její sukýnka byla stěží do půlky stehen. Decentní ba až mírně fádní černé šaty zvolila Halepová, Muguruzaová i Kerberová, naopak strakatý až téměř zimní kousek vytáhla ze svého šatníku nedávná soupeřka našich reprezentantek ve Fed Cupu Maria Sharapovová. Nicméně její modelingové sklony se zapřít nedají.

Odvážně se předvedla také Agnieszka Radwańská v upnutých místy děravých, po většinu plochy jakoby latexových šatech se síťovinou na zakrytí kolen. Kombinace s červenými lodičkami působila velmi svěže. Obdobný živý vzor předvedla také Flavia Pennettaová, jejíž šachovnice byla jediným světlým bodem celého focení. Samotné výsledky zápasů na ženském turnaji mistryň naleznete na Bet365.

Otázkou je, zda všechny tyto ne příliš vesele působící modely byly reakcí na tradiční smog v městě tenisu na konci října, nebo se jen jednalo o konzervativnější přístup oproti předchozím létům. Právě loňský rok ukázal totiž velmi pestrou škálu odvážných modelů.

Zdroj: Wikimedia
Zdroj: Wikimedia

A nebyl to nikdo jiný než světová jednička Serena Williamsová, která se předvedla v nejpestřejších barvách. Její žluté šaty bez ramínek ukázaly její tělo v tom pravém kontrastu a daly do popředí její fyzické přednosti. Model doplněný o zlaté střevíčky s sebou přinesl nekonečnou sérii debat o odvážnosti této fenomenální tenistky.

Vše skvěle doplnila její rozpuštěná kudrnatá hříva. Pozadu však nezůstaly ani ostatní účastnice finálového turnaje. Maria Sharapovová se předvedla v poloprůsvitném kostičkovaném modelu, šaty Simony Halepové pak zdobila nespočetná série barevných květin stylově doplněných zelenými střevíčky. Květinový vzor ovšem ve stříbrném podání na černých upnutých šatech zvolila také Eugenie Bouchardová.

O rozruch se nicméně postarala Petra Kvitová a její šaty s třpytivými ramínky, doplněné legínami. Líbivější pak byly meruňkové šaty Agnieszky Radwańské, která si k šatům zvolila stylové oranžovo žluté boty. Ženský půvab decentních tvarů a barev ukázaly Ana Ivanovićová s krátkým upnutým modelem a Caroline Wozniacká, jejíž černé dlouhé šaty stylově pasovaly k jejímu princeznovskému vzhledu, tak jako to letos předvedla Šafářová.

Zdroj: Flickr
Zdroj: Flickr

Ovšem že sport není jen pouhá dřina nebo pózování fotografům ukázala mimo jiné Lucie Šafářová při selfie se svými kamarádkami a protihráčkami v jednom. Přeci jen už samotná účast na turnaji vynesla hráčkám příjemné kapesné, nemluvě o luxusu, který je v této exotické destinaci obklopoval od rána do večera. Českou souhru letos okořenila situace, kdy Šafářová svou výhrou v posledním utkání základní skupiny posunula do semifinále Kvitovou, která jí za to jako odměnu slíbila pivo.

Dobré kamarádky si tak posléze vychutnaly společné vítězství ve Fed Cupu, po kterém si již mohou dopřát zaslouženou odměnu ve formě dovolené. Krátké načerpání sil a regenerace však skončí již začátkem roku, kdy se rozběhne kolotoč turnaji na Australské půdě.

Musíte si přečíst