Domů Volný čas Darujte zážitek v podobě masáže

Darujte zážitek v podobě masáže

Hledáte ten správný vánoční dárek pro své blízké? Co takhle jim dopřát rozmazlování na masáži? Vyberte z různých druhů masáže a nechte je zažít něco nového. Poradíme vám, jak vybrat správně a pro koho se daná masáž hodí.

Potěšte partnera

Při vybírání dárku pro partnera se zaměřte na originální dárek, na který váš protějšek jen tak nezapomene. Pokud chcete vymyslet opravdu velké překvapení, vsaďte na erotickou masáž pro páry. Věřte, že si tento zážitek užijete oba a navíc budete mít na co vzpomínat. Tento dárek oceníte i v případě, že nemáte příliš v lásce své tělo a váš intimní život začíná být nudný. Erotická masáž vás naučí, jak se znovu zamilovat sami do sebe, stejně jako do svého partnera.

Překvapení pro kamarádku

Masáž je také skvělým dárkem pro kamarádku. Vyberte například tantrickou masáž, která potěší všechny smysly najednou. Tantrická masáž působí nejen na tělo, ale také na lidskou mysl a duši. Je možné ji vnímat jako terapeutický prostředek k rozpuštění starých bloků a energií. Pokud vás tantrická masáž zajímá, klidně si ji dopřejte i spolu s kamarádkou.

Masáž v rodině

Pokud vybíráte masáž jako dárek pro někoho z rodiny, ať už se jedná o sourozence, rodiče nebo dokonce prarodiče, vyberte podle konkrétní povahy obdarovaného. Víte, že vaše sestra ráda vyzkouší něco nového? Nebojte se ani dárku v podobě erotické masáže. Pokud mají vaši blízcí problémy s pohybovým aparátem a často je trápí bolest zad, vyberte klasickou relaxační masáž.

Dárek v podobě masáže pro kolegy

Kromě svých přátel a rodiny můžete masáží potěšit i své kolegy. Masáž se hodí nejen jako vánoční dárek, ale také jako narozeninové překvapení, případně dárek k nově získané pozici. Pokud váš kolega odchází z práce a zažili jste spolu příjemné roky, oslovte ostatní a vyberte dárek plný relaxace a rozmazlování.

Dárek pro každého

Masáž je vhodným dárkem pro každého. Stačí jen vybrat tu správnou a posléze ji originálně darovat. Je na vás, zda druhému připravíte do dárkové krabice ručník a masážní olej jako překvapení nebo vsadíte na dárkový voucher. Rozhodně však darujte masáž tak, aby druhého potěšila. Snažte se své blízké neuvádět do rozpaků. Ideální dárek potěší, dojme nebo pobaví.

Musíte si přečíst