Domů Strategy Finance Dárky pro muže umí růst na hodnotě

Dárky pro muže umí růst na hodnotě

Věnuji láhev, vychovám si doma alkoholika. Vyberu jedlé dárky, podpořím obezitu a přejídání. Koupím slušivé oblečení ev. vůni a budu řešit, že se po něm otáčí jeho kolegyně. I takto jako ženy často uvažujeme nad dárky pro muže, především pro své partnery. Příliš se k tomu sice nepřiznáváme, ale je to tak. A na rovinu, není to zas tak přehnaná paranoia. Co tedy věnovat? Ideální jsou dárky z drahých kovů, do kterých si vlastně ukládáme rodinný majetek.

Zlatá cihla coby dárek letí

Odborníci dnes radí investovat do drahých kovů, protože jde téměř o jedinou ochranu proti stávající inflaci. Ta stále roste a nabírá závratných výšek. Nejčastěji se doporučuje investiční zlato. To i proto, že je jako jediná investice a zlatý kov osvobozeno od DPH. Věnovat proto můžeme zlatou cihličku. Nemusí jít o milionovou investici. Zlaté slitky se dají koupit v podobě malých cihliček již od 1 gramu za cca 1500 Kč. A co vlastně věnujete? Předně dárek, jehož hodnota roste s cenou zlata. Současně možná partnera přimějete více se zajímat o chytré investování vašich rodinných úspor.

Zlaté dárky či dárky ze stříbra nejsou jen šperky

Ne každý muž nosí šperky, určitě ne v takovém množství jako my ženy. Někdy se nelíbí našemu partnerovi, jindy nám. Zlato a stříbro však mohou mít i podobu památečních mincí z drahých kovů. Nejde o žádné zbytečné předměty. Mají hodnotu zlata či stříbra, jejich cena se odvíjí od ceny těchto zlatých kovů na trhu, a i když nejde přímo o investiční zlato, dá se v případě potřeby zpeněžit. Tyto předměty kupujete s certifikáty pravosti a s potvrzením ryzosti kovu. Často se tyto předměty využívají coby dárky pro muže. Může jít třeba o oblíbené znamení zvěrokruhu na mincích. Hitem jsou mince obsahující jména. Těmi vyřešíte nejen svátek, ale i vánoční dárky či další příležitosti.

Když si neumíte rady s dárkem

Dostudoval váš partner a získal titul? Co k promoci? Oslavu, květinu… Ne každý též holduje zážitkovým dárkům, které se často dávají. Věnujte opět minci z drahého kovu. Teď vyberte tu, na které je nový titul vašeho partnera. Hlavu si mnohdy lámeme rovněž s dárkem k výročí svatby. I k této příležitosti jde věnovat památeční minci z drahého kovu.

Musíte si přečíst