Domů Móda Dámské kalhotky – jak si vybrat ty moje?

Dámské kalhotky – jak si vybrat ty moje?

Dámské kalhotky obvykle nejsou zboží, pro které se nadšeně vrháme do obchodů na jejich nákup, protože je to přece pro nás pouze kus oblečení, které nikdo nevidí, ale přece. Kalhotky jsou opravdu důležitou věcí. A proč vlastně? Protože běda, pokud vybereš nevhodné číslo! Nikdo přece nechce pociťovat škrábání, zarývání se do kůže a proboha – hlavně ať se nerolují dolů! Nákup dámských kalhotek nemusíte být počínaje dnešním dnem záležitostí, která nás stresuje. Pokud víte kde a jak máte hledat, bude nákup kalhotek nejen příjemnou povinností, ale i relaxem.

1. Krok – Zjistěte správnou velikost

Podle našich doporučení bychom začali tím, že si změříte obvod vašich boků a pasu. A už vám stačí tento údaj zapsat nebo si ho zapamatovat a tak podle číslování a tabulek zjistit, jaká velikost je právě pro vás. Pozor však, různé obchody mají různé číslování, které se může lišit a vaše dámské kalhotky vám díky tomu nemusejí vhodně sedět. V případě eshopů má však každý jeden vlastní tabulku velikostí, čili omyl je minimální.

2. Krok – Zapomeňte na příliš těsné kalhotky

Obtažené kalhotky působí nelichotivě. Proč? Protože pokud se místo klasických volných riflí si rozhodnete dát obtažené šaty, bude to působit maximálně nelichotivě – vám i vašim křivkám. Je jedno, zda nosíte XS nebo XL, správná velikost vašich kalhotek musí být. Tak abyste se cítili pohodlně – což je základ vašeho sebevědomí a nakonec i aby to dobře vypadalo. Pěkně a lichotivě – po takové věci přece touží každá žena.

3. krok – Správný materiál – vaše maximální pohodlí a komfort.

Dámské kalhotky se vyrábějí z různých materiálů. Není žádným tajemstvím, že když se žena chce cítit sebevědomě i krásné pod svým oblečením, sáhne po krajce. Nicméně musíme upozornit, že krajka vůbec není nejvhodnějším materiálem pro každodenní nošení. Je tomu tak, že tento materiál může být dráždivý pro pokožku a zejména – vaše spodní partie musí dýchat a na to výrobci dámských kalhotek intenzivně myslí.

Nejvhodnějším materiálem pro vaše kalhotky je právě bavlna, protože je nejenže pohodlná, ale má samozřejmě i mimořádně dobrou prodyšnost, což nám zaručuje vysoký komfort i při každodenním nošení. Nemusíte se proto obávat žádného nežádoucího efektu, že se předčasně zpotíte nebo vám tyto kalhotky způsobí nějaké intimní zdravotní problémy. Bavlna je zdravotně nezávadný materiál a pro dámské kalhotky je doslova jako stvořená!

Při výběru kalhotek popusťte uzdu své fantazii a vyjděte z komfortní zóny. Nechte se inspirovat množstvím veselých vzorů, které najdete v eshopech.Toužíte po něčem, co je netradiční a moderní? Vyzkoušejte moderní veselé kalhotky. Na trhu je množství vzorů ať už s motivem jednorožce, avokáda nebo dokonce kalhotky s oušky. S takovýmto spodním prádlem svou polovičku určitě potěšíte.

Ať si už vyberete jakýkoliv materiál, barvu či motiv, ať jste jakékoli velikosti … Dámské kalhotky skutečně nejsou jen věcí pod oblečení. Protože vaše sebevědomí začíná spodním prádlem, které paradoxně není vidět. Dopřejte si ten luxus dokonale padnoucích kalhotek.

Musíte si přečíst