Domů Domácnost Co nesmí chybět v útulném dětském pokojíčku?

Co nesmí chybět v útulném dětském pokojíčku?

 

Možná si myslíte, že se vzhled dětského pokoje příliš přeceňuje, ale je to spíše naopak. Když pomineme důležitost nábytku na míru a dalšího praktického vybavení, zaměříme se na doplňky, jako jsou deky, polštářky, povlečení a koberce. Jen v příjemném prostředí se mohou chlapci a děvčátka ideálně soustředit na hraní, rozvíjení fantazie, kreslení i plnění úkolů do školy.

Nejoblíbenější motivy koberců

Pokud máte v plánu koupi koberce do království nejmenších, vsaďte na barevnost a zajímavost motivů. Hnědým anebo šedým kouskem jim radost neuděláte, i když je sebekvalitnější. Pro nejmenší padne jako ulitý dětský koberec silnice v různých designech. Lze ho zakoupit v různých rozměrech, třeba ve velikostech 133×190, 80×150, 80×120 anebo 160×220. Na těchto modelech převládají ryze dětské barvičky, autíčka, domečky, zvířátka a roztodivné cestičky, po kterých mohou kluci i holky jezdit svými autíčky. Prostě super doplněk do pokojíčků malých nezbedů a princezen.

Pro vaše nejmenší jen to nejlepší

Jen si představte, jak by to vypadalo v postýlce bez měkoučkého prostěradla a hřejivé deky! Určitě ne podle vašich představ. Dětské prostěradlo napínací je praktickou variantou, a přitom lze vybírat z překrásných motivů pro miminka i větší děti. Zárukou spokojenosti je zvolení správného rozměru a designu. Pro inspiraci se podívejte do internetového obchodu Vesna, kde jsou prostěradla vyrobená z kvalitních materiálů. To vše v moderních barevných provedeních a vzhledech.

Ať je v zimě teploučko!

Bez deky se prostě neobejdete! Vybírejte z rozměrů 100×120, 90×120, 75×100 a dalších! Dětské deky lze využít dle libosti jako přikrývku do kočárku či do postýlky. Také skvěle poslouží jako přikrývka a zahřeje i na dovolené s rodinou pod stanem. Je libo s medvídky, proužky, mašinkami, hvězdičkami, dětskými hrdiny anebo jednobarevnou? Nechte dětičky, ať si samy vyberou!

Musíte si přečíst