Domů Ostatní Co byste měla mít ve své kosmetické taštičce

Co byste měla mít ve své kosmetické taštičce
Nikdo není dokonalý a my ženy máme tu výhodu, že svou nedokonalost můžeme maskovat a to krycími přípravky.

Co byste tedy měla mít ve své kosmetické taštičce, abyste byla vždy dokonalá?

Určitě byste měla mít přípravky, kterými zakryjete nedokonalosti, které vaši pleť trápí. Pokud vás trápí pupínky, nebo kruhy pod očima, určitě si kupte korekční tyčinku, která kromě toho že kryje, má ještě hojivé účinky. Zamaskujete s ní každou nedokonalost, na tyčinku pak naneste make-up a finále zakončete pudrem a tvářenkou.  Korekční tyčinka má v sobě antibakteriální složky, které velmi dobře působí na zanícená místa.

Váš mejdan se protáhl až do ranních hodin a vy si po probuzení připadáte jako zpráskaný pes? Vaše pleť nyní potřebuje speciální péči. Ta spočívá v intenzivním séru, kterému se také říká žehlička. Okamžitě vaši pleť vypne a dodá jí přesně to, co jí právě chybí. Díky pleťové žehličce v krému nikdo nepozná, že jste v noci vůbec nespala. Žehlička by vám tedy v kosmetické taštičce neměla chybět. Kromě běžných přípravků, jako je denní, noční krém, pudr, make-up, sérum na den, sérum na noc, řasenky, rtěnky a stínů, bychom měli mít také odličovací přípravky, kterými si pleť vyčistíme jak ráno, tak i večer.

Pokud se nechcete zdržovat ráno dlouhým líčením, protože jste zaspala, tak si pořiďte do své výbavy ještě BB krém, ten nahrazuje krém a make-up. Všechny potřebné složky těchto dvou přípravků totiž má BB krém už v sobě. Ráno tedy po očištění pleti stačí, když na pleť nanesete BB krém, který pak přepudrujete a můžete jít. Další věc, kterou byste také měla mít, je termální voda. Tou se můžete kdykoliv osvěžit a dodat pleti potřebnou hydrataci. Termální vodu lze lehkým postřikem nanést i na make-up, je však nutné jí aplikovat z větší dálky. Fixátor make-upu je další pomůcka, která by vám neměla chybět. Díky ní totiž váš make-up vydrží pěkný velmi dlouho.
Musíte si přečíst