Domů Domácnost CINCINK – realitní portál, za nímž stojí silný partner

CINCINK – realitní portál, za nímž stojí silný partner

 

Vyznat se na realitním trhu je poměrně těžké. Pokud plánujete prodávat, respektive kupovat nemovitost, měli byste si o daném procesu něco zjistit, neboť zahrnuje spoustu starostí a povinností. V okamžiku, kdy se však obeznámíte s jednotlivými kroky, zvládnete prodej či nákup rodinného domu i bytu bez stresu a v klidu. V následujících řádcích vám navíc představíme portál, jenž vás realitním světem provede.

Komerční banka dala svým zaměstnancům velkou výzvu, aby přišli s dobrým nápadem na projekt, jenž by pomohl klientům. Kateřina Stehlíková představila férový realitní portál CINCINK s komplexními službami pro prodávajícího i kupujícího. I když se rozhodnete pustit se do nákupu či prodeje bydlení bez realitní kanceláře, nemusíte se ničeho obávat, neboť všechno zvládnete. CINCINK vás bude navigovat od začátku až do samotného konce, abyste na nějaké náležitosti a úkony nezapomněla.

Kupujete, nebo prodáváte?

Bydlíte ve vlastním, ovšem toužíte po něčem větším a dispozičně lépe řešeným? V takovém případě vás čeká jak prodej, tak i koupě bytu či domu. Prvně se pusťte do prodávání, abyste získala peníze na vysněné království.

U prodeje bytu je nezbytné začít inzerátem, v němž by měl být nejen poutavý text, ale také profesionální fotografie, abyste nalákala zájemce o vlastní bydlení. Důležité totiž je, aby došel zájemce na prohlídku, proto je první dojem ze snímků vskutku důležitý. Svěřte tedy práci do rukou odborníků, již se v těchto oblastech orientují a přesně vědí, jak interiér zachytit a co do inzerátu napsat.

Jakmile získáte zájemce o vaše obydlí, pustíte se do vyřizování právních náležitostí, takže je dobré mít při ruce právní služby. Všechno však CINCINK dokáže zprostředkovat, a to za atraktivní ceny.

Jestliže nemáte představu o tom, za kolik byste mohla svou nemovitost prodat, přijde vám vhod také odhad ceny. Nemusíte si zvát odhadce k vám domů, pouze mu pošlete potřebné podklady online, a tím vás to vyjde levněji, a to na 199 korun.

Poté se pustíte do podepisování smluv. Právník by měl zkontrolovat, zda jsou smlouvy v pořádku a neznevýhodňují ani jednu stranu. Po podpisu smlouvy se zapíše kupující do katastru nemovitostí a vám se uvolní z bankovní úschovy peníze na účet.

CINCINK vám pomůže ve všech ohledech

CINCINK je startup Komerční banky, který vás uspokojí po všech stránkách. Jestliže si nebudete vědět s něčím rady, žádný problém, neboť na pomoc přispěchá tým expertů a specialistů.

CINCINK se od ostatních realitních portálů liší tím, že nabízí vše na jednom místě, poskytuje inzerci zdarmaa má stejné podmínky jak pro prodávajícího, tak i kupujícího, ba dokonce pro realitní kanceláře. Jestliže tedy pracujete jako realitní makléřka, můžete vložit inzeráty na prodávané budovy na CINCINK i vy, a to zcela zdarma.

Musíte si přečíst