Domů Zdraví Celulitida a nikotin

Celulitida a nikotin
O celulitidě už byly napsány stovky stránek. Pomerančová kůže dokáže pěkně potrápit ženy a dívky bez rozdílu věku. Možná trošku překvapivým zjištěním může být fakt, že vliv na celulitidu má kromě nadváhy také kouření.

Za projevy pomerančové kůže stojí v neposlední řadě také špatný krevní oběh. Mnoho žen, které mají celulitidu také trápí studené nohy nebo ruce. A krevní oběh zhoršuje nikotin. Kouření také poškozuje a stahuje stěny cév. A to vše má vliv na vzhled vašeho zadečku nebo boků.

Navíc kuřáci často trpí nedostatkem vitamínu C, který je odpovědný za obnovu kolagenu. Bez dostatečného množství vitamínu C bude vaše kůže stárnout a celulitida se bude zhoršovat.

Pokud tedy svádíte nerovný boj s pomerančovými dolíčky na své kůži, měli byste s kouřením definitivně přestat. Zlepší se tím váš krevní oběh, organismus se začne lépe prokrvovat a je pravděpodobné, že se příznaky celulitidy časem zmírní.

Odstranění celulitidy je běh na dlouou trať, který je úzce spojen s celkovou detoxikací organismu. Takže pokud toužíte po krásném a hebkém zadečku, měli byste na cigarety zapomenout a nahradit nikotinovou závislost třeba závislostí na sportu. Poděkuje vám nejen vaše hebká kůže, ale celý organismus. xannonce.ch

Zdroj obrázku: www.sxc.hu
1 komentář

Comments are closed.

Musíte si přečíst