Domů Volný čas Bulharsko a last minute. Kombinace, díky níž si užijte levnou dovolenou plnou...

Bulharsko a last minute. Kombinace, díky níž si užijte levnou dovolenou plnou pohody a luxusu.

To, že je Bulharsko „zpět na výsluní“ a opět se stalo oblíbeným místem, na které míří léto co léto nespočet cestovatelů, jste již určitě zaznamenali. Víta však také, že když si vyberete last minute zájezd, můžete i na luxusní dovolené v Bulharsku ušetřit velmi výraznou sumu peněz?

Ať už jste zatím na dovolené 2015 nebyli, nebo jste měli možnost vycestovat jen na pár dnů a chcete si do Vánoc ještě vydechnout a podívat se někde do krásných dálí, nechte se inspirovat právě Bulharskem. Vyhoví vám jak výtečnou kuchyní, nápoji, tak mentalitou obyvatelstva, krásným ubytováním i prostředím, v němž se ocitnete.

Tipy, kde se v Bulharsku ubytovat

Když doporučujeme dovolenou v Bulharsku, je dobré uvést hned i konkrétní cenově výhodné nabídky. Zde je malá ochutnávka:

Slevu ve výši 35% získáte při nákupu pobytu v Hotelu Trakia Plaza na Slunečném pobřeží. Hotel se nachází v centru Slunečného pobřeží, budou vám na dosah krásné písčité pláže, bary, disco, kasína, obchůdky i restaurace.

Ubytování zajišťují moderní pokoje o 2 lůžcích s možností až dvou přistýlek. Nechybí klimatizace, telefon TV, lednice či minibar, vlastní příslušenství ani balkon.

Stravování formou all inclusive je vyhovující pro zamilované páry i rodiny s dětmi.

Dalším zajímavým místem je pobyt v hotelu Korona v oblasti Svatý Vlas. Toto letovisko je klidnější, stále však vyhledávanější pro své nádherné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečné pobřeží je vzdáleno jen 4 km, blízko jsou tak diskotéky a pravý rušný noční život, jestliže jej máte rádi.

Hotel Korona disponuje velkým bazénem, letní terasou s výhledem na krásnou pláž, moře a celé letovisko. Můžete vyzkoušet vodní a plážové sporty, procházky do místních restaurací, kaváren či obchůdků.

I tady vás čeká stravování all inklusive, ubytování budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, příjemné prostředí zajistí klimatizace, TV, telefon, nechybí ani koupelna se sprchou a WC, balkon či terasa s posezením.

Prohlédněte si levné zájezdy od Tiptravel.cz, zabalte plavky, opalovací kosmetiku, kvalitní knížku, pohodlnou i elegantní obuv, sexy šaty a pohodlné šortky s polo trikem a vydejte se vstříc slunci, teplu a zaslouženému odpočinku.

Musíte si přečíst