Domů Ostatní Bublinkové obálky

Bublinkové obálky
Pracujete v kanceláři a jsou každodenní součástí Vaší práce také nejrůznější administrativní činnosti? Pak byste měli mít v zásobě také nejrůznější druhy obálek. Stále čím dál tím nejoblíbenějším druhem obálek se v poslední době stávají bublinkové obálky, do nichž můžete uschovat téměř cokoliv. Jsou vhodné jak pro uschování nejrůznějších písemností, tak drobných předmětů a finančních částek. Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, se nemusíte obávat ani poškození v případě promočení obálek. Díky pevnému zipu, který je součástí bublinkových obálek, se nemůže stát, že byste své cennosti mohli poztrácet.

Bohatou nabídkou nejrůznějších obálek disponuje také internetová prodejna top-obaly.cz. Můžete si u nás zakoupit jak bublinkové obálky, tak dopisní obálky vhodné pro posílání nejrůznějších soukromých i úředních listin, nebo bezpečnostní obálky. K prodeji jsou rovněž plastové a transportní obálky. Co se týče bublinkových obálek, záleží pouze na Vás, zda upřednostníte jejich bílé či modré barevné provedení. Prodávají se jak po menších kusových baleních, tak například po deseti kusech. Cena jedné bílé bublinkové obálky činí kolem jedné koruny. Nezbytnou potřebou všech kancelářských prostor a také školních potřeb žáků jsou nejrůznější obaly.

V katalogu e-shodu top-obaly.cz nenajdete pouze nejrůznější druhy obalů a obálek, ale také kartonových krabic, fólií, balicí techniky či kancelářských potřeb. Více informací k jednotlivým produktům i s konkrétními cenami naleznete pod touto webovou adresou: www.top-obaly.cz/bublinkove-obalky/c-1110/.
Musíte si přečíst