Domů Zdraví Braňte se účinně před nespavostí a odstraňte tak svou podrážděnost! Stačí mít...

Braňte se účinně před nespavostí a odstraňte tak svou podrážděnost! Stačí mít správný doplněk stravy!

Kdybychom se všichni každou noc dobře a vydatně vyspali, bylo by v zaměstnání a ve společnosti celkově mnohem více dobré nálady a pozitivně naladěných osob! Právě nespavost způsobuje chmurnou náladu, únavu, nechuť k práci, později jakýmkoli aktivitám, až apatii a depresi. Proto, obtěžuje-li i vás noční ponocování, protože nemůžete usnout, anebo se jen tak probudíte třeba ve dvě ráno a znovu ne a ne usnout, braňte se rychle a účinně. Dříve, než z nespavosti onemocníte!

Doplněk stravy pro dobrý spánek

Pořizujete-li si výživové doplňky, které mají napomoci k vašemu lepšímu usínání a vydatnému spánku, měli byste se zajímat především o jejich složení. Kvalitní složení vám totiž velmi napoví o tom, zda bude produkt fungovat, nebo ne! Jednoduché, ale přitom účinné složení nabízí kupříkladu Tryptosen! Jde o doplněk stravy, se kterým je léčba nespavosti mnohem snadnější.

Balení obsahuje 60 želatinových kapslí a každá z nich v sobě ukrývá 25mg extraktu kozlíku lékařského a 300mg L-tryptofanu. Jestliže neznáte účinky těchto dvou přísad, vězte, že kozlík lékařský zklidňuje v období stresu, pomáhá při usínání a udržování vydatného spánku. Tryptofan je zase aminokyselina důležitá pro biosyntézu serotoninu v těle. Serotonin je známý tím, že napomáhá k dobré náladě a veselé mysli. Máme-li ho v těle málo, může se u nás začít objevovat špatná nálada, podrážděnost, smutek až deprese.

V Tryptosenu nenajdete pro poměrně dost osob alergen laktózu, lepek, ani konzervační látky, syntetická barviva ani aroma.

Tryptosen – kvalita vyráběna u Zlína

Vyrábí jej česká společnost Naturvita a.s. v malebné obci Veselá, vzdálené cca 10km od Zlína a řadí se mezi významné producenty potravinových doplňků u nás. Spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti a zohledňuje nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy. Její výrobky jsou prodávány v lékárnách i prodejnách se zdravou výživou a největší snahou je zajistit občanům České republiky cenově potupné výrobky s vysokou užitnou hodnotou!

Přemožte i vy nespavost za pomoci výživového doplňku Tryptosen! Jistě vás nezklame, jako spoustu spokojených zákazníků před vámi!

Musíte si přečíst