Domů Volný čas Aerotaxi - nejpohodlnější způsob cestování!

Aerotaxi – nejpohodlnější způsob cestování!
Aerotaxi, jeden z nejpohodlnějších a nejrychlejších způsobů dopravy!

Určitě jste již slyšeli o nejnovějším trendu zvaném „Aerotaxi„. Pakliže ne, jedná se momentálně o jeden z nejmodernějších a poměrně žádaných způsobů cestování. Jednoduše si přes internetové stránky domluvíte kdy a kam chcete letět a společnost se s vámi domluví na přesnějších informacích. Vše je pouze ve vaší režii. Přesněji se jedná o službu aerotaxi, která je zajišťována vrtulníkem. Takže jestliže si chcete svou pracovní cestu ozvláštnit navíc i nevšedním vyhlídkovým letem, pak čtěte dál.

Výhody? Těch nabízí aerotaxi vrtulník mnoho!

Mezi nesporné výhody, které tato služba nabízí, patří rozhodně rychlost. Nemusíte vyčkávat na letištích na svůj let, či spoj. Jednoduše si řeknete kde a kdy chcete vyzvednout a můžete letět. Určitě vás nebaví čekat v kolonách, nebo prostě máte rádi svůj osobní prostor a nechcete se nikde mačkat mezi ostatními pasažéry, kteří čekají na stejný spoj, jako vy.

Kromě rychlosti vám let vrtulníkem aerotaxi může zpříjemnit den také nevšedním výhledem na krajinu a také poněkud adrenalinovým zážitkem. Bývá zvykem, že na různé schůzky, či dovolenou, se letí letadlem, ale vrtulník vám může nabídnout pořádné zpestření jinak obyčejného letu. Navíc díky velikosti aerotaxi vrtulníku Robinson r44 je možné vás dopravit na předem stanovená místa, kam byste se jinak, bez přestupů, nedostali.

Jak to tedy funguje?

Přes internetové stránky, či telefonní číslo se domluví přesné datum a čas. Dále si vyberete místo odletu a aerotaxi se vám přizpůsobí, jak jen to bude možné. Najde nejvhodnější místo na přistání a můžete letět. Dále si můžete objednat i zpáteční cestu, kdy na vás vrtulník počká a vy můžete ihned v poklidu letět domů, či na další místo kdekoliv po Evropě. Cena se odvíjí od místa, kde budete nastupovat, délky letu a v případě zpáteční cesty také od prodlevy času mezi jednotlivými lety, kdy na vás bude pilot čekat.

 
Musíte si přečíst