Domů Ostatní Aby se vám spalo jako v pohádce

Aby se vám spalo jako v pohádce

 

 

S příchodem podzimu a zimy se uchýlíme do našich příbytků a většinou je to ten správný čas na to naše bydlení tak trošku přestěhovat, předělat a vylepšit. V rámci vánočního úklidu nám začne vadit spousta věcí, které nám během roku nevadili. Najednou se snažíme aby náš byt vypadal před příchodem Ježíška co nejlépe. Lidé před Vánocemi také nejčastěji pořizují nový nábytek, vybavení bytu a televizory. Pokud se také právě rozhlížíte po bytě a přemýšlíte, čím si letos udělat radost, zkuste si prohlédnout vaši ložnici.

Bolí vás po ránu záda a cítíte se nevyspale? Možná byste si letos zasloužili, aby vám Ježíšek nadělil nové matrace. Při dnešní široké nabídce, abyste měli na správný výběr pomalu vysokou školu. Prodávají se ve všech možných tvrdostech, provedeních, taštičkové, pružinové, pro alergiky, s pratelným potahem nebo bez… Pokud se pročtete různými návody, jaký druh matrace je tím pravým pro vás, stačí si už jen vybrat ten správný rozměr. Jestli je vaše postel konstruována na matrace 180 x 200 tak jste opravdoví klikaři a máte ten nejširší výběr. V dnešní době myslí výrobci, ale i na ty, kteří shání matrace 200 x 200, dokonce i na nás, kteří shání atypické rozměry.

Kvalitní matrace je v naší ložnici tím nejdůležitějším prvkem ke kvalitnímu spánku. Pouze na dobré matraci, která má tu správnou tvrdost se opravdu dobře vyspíme a budeme se ráno budit odpočatí a ne rozlámaní. Třetinu života prospíme, a proto je pro naše zdraví dobré věnovat výběru matrace dostatečnou pozornost. V našich domácnostech se dost často zapomíná, že matrace by se měla každých deset až dvanáct let obměňovat, jen tak bude poskytovat dostatečnou oporu našemu tělu a naší páteři. A rozhodně by se na pořízení nové matrace nemělo šetřit, protože je to investice do našeho vlastního zdraví.

Musíte si přečíst