Domů Domácnost Spotřebiče 5 tipů jak ráno lépe vstávat

5 tipů jak ráno lépe vstávat

Snažíte se ze všech sil, ale ranní vstávání vám stále dělá problémy? Jste ihned po vstávání unavení, malátní a je pro vás obtížné se během pár chvil probrat? Pak si přečtěte náš dnešní článek s pěti tipy jak na lepší vstávání!

1. Těšte se na snídani

Abyste během dne mohli podávat skvělé výkony, je dobré se na ně dobře připravit a namotivovat, a to i přes to, že budete vstávat třeba již o půl šesté ráno. Za vstávání se odměňte skvělou snídaní, kterou si můžete připravit už den dopředu. Uvidíte, jak rychle vás nohy po ranním budíčku do kuchyně ponesou. Vyzkoušejte například osvěžující ranní smothie, které vám připraví kuchyňský mixer Orava RM-206! Mixér má vysoce výkonný motor, 4čepelový nerezový nůž a funkci pulse, která zajistí okamžitý maximální výkon.

2. Rozhodněte se pro brzké vstávání

Psychika je pro brzké vstávání jedna z nejdůležitějších. Pokud víte, že díky brzkému vstávání stihnete více úkolů nebo vyděláte více peněz, budete skvěle motivováni a přesvědčíte sami sebe, že vstávat brzy má opravdu smysl.

3. Hydratace

Vaše tělo během noci ztratí velké množství tekutin. Po vašem ranním probuzení si proto vždy dopřejte sklenici vody, která rychleji nastartuje váš organismus. Přichystat si ji můžete už večer před spaním.

4. Protažení

Není nic lepšího na podporu organismu než ranní rozcvička. Díky ní si protáhnete svaly, rychle se probudíte a podpoříte vaše srdce. Po rozcvičce si můžete dát i ledovou sprchu, tu ovšem vydrží jen ti největší otužilci. Troufnete si?

5. Budík

Jen málo z nás se probouzí přesně na čas. Abyste se zaručeně vzbudili, pořiďte si kvalitní budík. Vybrat si můžete například rádiobudík Orava RBD-608 A s červeným LED displejem a projektorem, který vám na zeď zobrazí aktuální čas. Rádiobudík však disponuje mnoha dalšími funkcemi. Budit se můžete pomocí klasického alarmu nebo díky své oblíbené rádiové stanici, která se v daný čas zapne. Využít můžete funkce SNOOZE (opakovaný alarm) či SLEEP (automatické vypnutí). Rádiobudík Orava RBD-608 A vás zachrání i při výpadku elektrické sítě, jelikož může fungovat i na záložní baterie.

Musíte si přečíst