Domů Móda 5 nejžhavějších letních trendů: které máme nejradši?

5 nejžhavějších letních trendů: které máme nejradši?

 

Na létu je krásná hlavně pestrobarevnost a rozmanitost, protože je to jediné období, kdy se nebojí experimentovat ani ty nejkonzervativnější dámy. A protože letní sezóna už je v plném proudu, je na čase zhodnotit, který trend se doopravdy uchytil a můžete na něj vsadit i do další sezóny.

Květinky a vzory

Květinky a vzorované šaty jsou letním evergreenem, který je v kurzu prakticky každý rok. A výjimkou není ani letošní léto. Jak slibovali módní návrháři, létu kralují jemné květinové vzory na pastelových odstínech, oblíbená je i červená barva. Naopak letos prakticky nikde neuvidíme zvířecí vzory a neonky. Léto 2018 je zkrátka něžné, romantické a vílí. Pokud žádné květované šaty v pastelové barvě nemáte, určitě si je s sebou na dovolenou přibalte, neuděláte chybu.

Jednodílné plavky

Nemusíte mít postavu jako Pamela Anderson v pobřežní hlídce. Letošní kolekce jednodílných plavek toho totiž spoustu udělají za vás. Návrháři si pohráli s nejrůznějšími šňůrkami, šněrováním, geometrickými vzory a optickými triky, které se poradí s nedokonalými partiemi a ještě zdokonalí ty dokonalé. Klasikou jsou černé, černobílé i barevné – co se ovšem oproti vizím návrhářů a módních časopisů prakticky neobjevuje, jsou čistě bílé plavky. Vlastně se tomu ani nedivíme, vypadají sice hezky, ale po koupačce v českém rybníku svoji oslnivě bílou rychle ztrácejí.

Mini šortky i bermudy

Mini šortky jsou největší zkouškou léta. Pro majitelky hezkých a štíhlých nohou jsou nezbytností od džínového až po trendy saténové provedení. Jenže co když nožky nemáme úplně výstavní? Od toho jsou tu bermudy, které stačí zkombinovat s něčím hodně ženským, třeba crop topem, hezkou halenkou a sexy outfit je na světě. Kromě bermud můžete vsadit také na boyfriendky, kraťasy, které vypadají, jako kdybyste je ukradla partnerovi.

Pánská košile podtrhne ženskost

Podobně jako u bermud můžete zvolit stejný postup, ale naopak. Frčí pánské košile, které doplníte ženským prvkem, třeba si je zastrčíte do minisukně, vezmete si k nim sexy šortky a podobně. Výhodou pánské košile je, že je volná, prodyšná a nebude vám v ní vedro. A pokud ano, jednoduše si ji můžete zavázat pod ňadry.

Hlavně přepásat

Bez pásku se nikam nejede! Letošní léto přeje páskům a přepásat můžete prakticky cokoliv, šaty, dlouhá trika, šortky… Pásek musí být výrazný, a pokud máte odvahu, nemusíte se bát barev, kamínků a dalších dekorací. Trendy jsou pásky spíše do kulata, výrazně hranatých pásků se vyvarujte.

 

Musíte si přečíst